in

Spor Toto 1. Lig’de 9 Haftalık Program Açıklandı

Spor Toto 1. Lig’de 9 haftalık program açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ve 17. haftanın maç programı belli oldu.

9. HAFTA

14 Ekim Cuma

20.00 Boluspor-Altaş Denizlispor (Bolu Atatürk)

15 Ekim Cumartesi

13.30 Manisa FK-Altay (Mümin Özkasap)

16.00 Çaykur Rizespor-Eyüpspor (Çaykur Didi)

19.00 Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü (Eryaman)

19.00 Altınordu-Yılport Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16 Ekim Pazar

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yeni Malatyaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Erzurumspor FK-Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Göztepe-Tuzlaspor (Gürsel Aksel)

19.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

10. HAFTA

21 Ekim Cuma

20.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Eyüp)

22 Ekim Cumartesi

13.30 Ankara Keçiörengücü-Pendikspor (Aktepe)

16.00 Altay-Erzurumspor FK (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 Altaş Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

23 Ekim Pazar

13.30 Bodrumspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bodrum İlçe)

13.30 Manisa FK-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap)

16.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

19.00 Yılport Samsunspor-Boluspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

24 Ekim Pazartesi

20.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Yeni Adana)

11. HAFTA

28 Ekim Cuma

20.00 Altınordu-Yeni Malatyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Ekim Cumartesi

13.30 Pendikspor-Yılport Samsunspor (Pendik)

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Çaykur Rizespor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Sakaryaspor-Altay (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Göztepe-Altaş Denizlispor (Gürsel Aksel)

30 Ekim Pazar

13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Erzurumspor FK-Eyüpspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

31 Ekim Pazartesi

20.00 Gençlerbirliği-Manisa FK (Eryaman)

12. HAFTA

4 Kasım Cuma

20.00 Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK (Çaykur Didi)

5 Kasım Cumartesi

13.30 Bodrumspor-Boluspor (Bodrum İlçe)

16.00 Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği (Yeni Malatya)

19.00 Adanaspor-Pendikspor (Yeni Adana)

19.00 Altay-Beyçimento Bandırmaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

6 Kasım Pazar

13.30 Manisa FK-Sakaryaspor (Mümin Özkasap)

13.30 Altaş Denizlispor-Tuzlaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Yılport Samsunspor-Göztepe (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)

13. HAFTA

12 Kasım Cumartesi

13.30 Pendikspor-Bodrumspor (Pendik)

16.00 Erzurumspor FK-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)

13 Kasım Pazar

13.30 Tuzlaspor-Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Manisa FK (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)

14 Kasım Pazartesi

20.00 Göztepe-Ankara Keçiörengücü (Gürsel Aksel)

20.00 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Sakarya Atatürk)

14. HAFTA

18 Kasım Cuma

20.00 Yeni Malatyaspor-Pendikspor (Yeni Malatya)

19 Kasım Cumartesi

13.30 Manisa FK-Erzurumspor FK (Mümin Özkasap)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Altaş Denizlispor (Aktepe)

19.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)

20 Kasım Pazar

13.30 Bodrumspor-Tuzlaspor (Bodrum İlçe)

16.00 Eyüpspor-Göztepe (Eyüp)

16.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)

19.00 Sakaryaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

21 Kasım Pazartesi

20.00 Altay-Gençlerbirliği (Alsancak Mustafa Denizli)

15. HAFTA

25 Kasım Cuma

20.00 Altaş Denizlispor-Bodrumspor (Denizli Atatürk)

26 Kasım Cumartesi

13.30 Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Boluspor-Sakaryaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Eryaman)

27 Kasım Pazar

13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor (Aktepe)

16.00 Erzurumspor FK-Beyçimento Bandırmaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

28 Kasım Pazartesi

20.00 Altınordu-Manisa FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16. HAFTA

2 Aralık Cuma

20.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

3 Aralık Cumartesi

13.30 Bodrumspor-Gençlerbirliği (Bodrum İlçe)

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Yılport Samsunspor-Altaş Denizlispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Sakaryaspor-Erzurumspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

4 Aralık Pazar

13.30 Manisa FK-Ankara Keçiörengücü (Mümin Özkasap)

16.00 Adanaspor-Göztepe (Yeni Adana)

19.00 Altay-Boluspor (Alsancak Mustafa Denizli)

5 Aralık Pazartesi

20.00 Çaykur Rizespor-Pendikspor (Çaykur Didi)

17. HAFTA

9 Aralık Cuma

20.00 Yılport Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

10 Aralık Cumartesi

13.30 Tuzlaspor-Çaykur Rizespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

16.00 Altaş Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel)

11 Aralık Pazar

13.30 Boluspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)

19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

12 Aralık Pazartesi

20.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Samsunspor Başkanı Yıldırım’dan Mustafa Dalcı Açıklaması

Rusya, EURO 2024’ten de Men Edildi