in

BeğendimBeğendim

Stancu Yuvaya Döndü

Spor Toto 1. Lig lideri Gençlerbirliği, eski futbolcusu Bogdan Stancu’yu kadrosuna kattı.

Son olarak Bursaspor forması giyen Rumen futbolcu, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav ile bir araya gelerek kendisini 1,5 yıllığına başkent ekibine bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

ERKAN SÖZERİ’DEN AÇIKLAMA

Öte yandan kırmızı siyahlı kulübün teknik direktörü Erkan Sözeri, Hatayspor’un şahsını hedef alan sözleriyle ilgili olarak kulüp resmi internet sitesinden bir açıklama yayımladı:

Erkan Sözeri açıklamasında şu ifadelere yer verdi:,

”Hatayspor Kulübü’nün benim ve futbolcularım için yaptığı açıklamalara kesinlikle polemiğe girmeksizin gerekli gördüğüm üzere cevabımdır. Gençlerbirliği Kulübümüzün kamuoyundaki yerini anlatmaya zaten gerek görmüyorum. Erkan Sözeri ise bugüne kadar çalıştığı kulüpler adına elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret eden ve kazandığı maçlarda rakiplerine gösterdiği saygıyla kaybettiği maçlarda ise rakibini hatta hakemleri de tebrik etmeyi kendine ilke edinen bir teknik adamdan ziyade insandır; bugüne kadar Türk futbolunun kalkınması adına verdiği mesajlar arşivlerde durmaktadır.

Rakibi tebrik etme konusunda dünkü basın toplantısındaki açıklamalarım dikkatlice okunursa Hatayspor’un emeklerini küçümsemediğimi ve güzel bir galibiyet aldıklarını söyledim. Olmayan bir şeyi söylemedim. Saha şartlarının kötü olduğuna vurgu yaptım. Belki yeterince incelenmemiş ama kazandığımız ilk Hatayspor maçından sonra da kötü zeminin iyi oyun oynanmasına izin vermediğini ve maçı tecrübemizle kazandığımızı ifade etmiştim. Eğer 3-1 kaybettiğimiz Balıkesir maçından sonraki rakibimizi kutlayan açıklamalarım da iyi okunursa ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır.

Gençlerbirliği, Erkan Sözeri ve öğrencileri de buralara bileğinin hakkıyla gelmiştir. Oyuncularımın ve bizim serzenişimiz asla Hatayspor’a değil; sadece, saha şartlarınaydı. Hatayspor Kulübü tarafından kamuoyuna benim ve oyuncularımın bu şekilde lanse edilmesi bizi derinden üzmüştür.

Hatayspor ve tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.

Saygılarımla.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurallar Sadece Ankara İçin

Ağcabağ: Onuruyla İstifa Etsin