in

BeğendimBeğendim

Stelios Kitsiou: Hedef Üst Sıralar

Ankaragücü’nün savunma oyuncusu Stelios Kitsiou, lig tamamlandığında kaçıncı sırada olacaklarını şimdiden kestirmenin mümkün olmadığını ifade ederek, “Kaçıncı oluruz bilemiyorum ama adım adım ilerleyerek üst sıraları zorlamak adına bir mücadele vereceğiz.” dedi.

Hedeflerinin üst sıralar olduğunu dile getiren 27 yaşındaki futbolcu, ”Beklenmedik sonuçlar aldık. Sonuçlar bizi hayal kırıklığına uğrattı. İyi sonuçlar almak için çalışıyoruz. İyi oyunculardan kurulu bir takımız. Takım içinde iyi oyuncular var. Oyuncular birbirini tanıdığında ve uyum sürecini atlattığımızda önümüzdeki maçlarda iyi sonuçlar gelecek. Hedef üst sıraları zorlamak. Kaçıncı oluruz bilemiyorum ama adım adım ilerleyerek üst sıraları zorlamak adına bir mücadele vereceğiz.” diye konuştu.

Ankaragücü taraftarının yerinin kendisinde çok ayrı olduğunu kaydeden Kitsiou, “Ankaragücü’ne katılmadan önce taraftarlar hakkında bilgi almıştım. Beni çok iyi karşıladılar ve bana çok destek oldular ve bu benim için çok önemli. Taraftarın gücüyle biz de sahada gerekeni yaparak iyi sonuçlar alacağız.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs Nedeniyle Sporda Tehlike Çanları Çalıyor

Fenerbahçe’de Bir Pozitif Vaka Daha