in ,

Süper Lig’de Transfer Dönemi Çok Hareketli Geçecek

Süper Lig’de bazı futbolcuların gelecek sezon ne yapacağı, transferleri daha şimdiden merak konusu oldu.

Yerli futbolcular kulüplerle temaslarını sürdürürken, yabancı futbolculardan bazılarının kulüplere gelir sağlamak amacıyla satılması bekleniyor.

Bu sezon Süper Lig’de transfer hareketli geçecek.

Kimi kulüp eksiklerini tamamlamak için temaslarını sürdürürken, ekonomik sıkıntı içerisindeki kulüpler de ellerindeki yıldızları satarak ekonomisini düzeltmeye çalışıyor.

Böyle olunca da bazı futbolcuların ne yapacağı merak ediliyor. Lig’de ne olacağı merak edilen futbolcuların başında Avrupa kulüplerinin listesinde yer alanlar bulunuyor.

Trabzonspor’dan Uğurcan Çakır ve Sosa, Fenerbahçe’den Altay Bayındır, Ozan Tufan ve Vedat Muriqi, Beşiktaş’tan Adem Ljajic, Domagoj Vida ve Dorukhan Toköz, Galatasaray’dan Falcao, Marcao, Lemina ve Feghouli önümüzdeki sezon yurt dışına transferi gerçekleşebilecek futbolcular olarak görülüyor.

Transferde iç piyasada da durumu belli olmayan futbolcular yer alıyor.

Fenerbahçe’nin ısrarla istediği İrfan Can Kahveci, Edin Visca, Gökhan Gönül ve Caner Erkin, Beşiktaş’ın almak için girişimde bulunduğu Mensah, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un peşinde olduğu belirtilen Nazım Sangare, Galatasaray ile anlaşma noktasında olduğu belirtilen Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş, birçok kulübün transfer listesinde yer alan Milnjak ve Papis Cisse iç transferde ne yapacağı merak edilen futbolcular olacak.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe Taraftarı Erol Bulut ve Emre’yi İstiyor

Futbol Savaşta Bile Durmadı