in

Taner Taşkın: Bu Grubun En İyi Takımı Ankaraspor’dur

Ankaraspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, deplasmanda 2-1 mağlup oldukları Afjet Afyonspor maçının ardından yaptığı açıklamada, ”Bu mağlubiyetten çıkaracağımız dersler mutlaka olacaktır! Ama şunu söyleyebilirim ki; bu grubun en iyi takımı Ankaraspor’dur.” dedi.

Maçın başından sonuna kadar üstün oynayan taraf olduklarını belirten tecrübeli teknik adam, Kırmızı Grup’un en iyi takımının da Ankaraspor olduğu vurguladı.

Teknik direktör Taşkın, konuşmasına şu şekilde devam etti:

“Bugün oyuncularımız sahada elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Maçın başından sonuna kadar da üstün oynayan taraf Ankaraspor’du. Öne geçmemize rağmen maalesef yemiş olduğumuz talihsiz bir gol morallerimizi bozdu. Galibiyet adına yaptığımız hamlelerin yerini bulduğunu söyleyemem. Ama 90 dakika boyunca galibiyeti kovalayan bir takımdık. Bu beni çok mutlu etti. Mağlubiyeti kesinlikle hak etmemiştik. Maalesef gene basit bir hatadan dolayı yediğimiz golle maçtan mağlup ayrılmak zorunda kaldık. Bu mağlubiyetten çıkaracağımız dersler mutlaka olacaktır! Ama şunu söyleyebilirim ki; bu grubun en iyi takımı Ankaraspor’dur. İnşallah arzuladığımız hedefe ulaşacağız. Oyuncularıma teşekkür ediyor; Afyonspor’u da aldığı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursaspor’un Eski Antrenörü Ankaragücü Maçını İzlerken Kalp Krizi Geçirdi

Kusursuz Fırtına Ankaragücü