in

Taraftarımızın Tribünleri Doldurmasını Bekliyoruz

Gençlerbirliği Asbaşkanı Muammer Akyüz, Boluspor maçı için kırmızı siyahlı taraftarları tribünlere çağırırken, ”Sahamızda oynayacağımız Boluspor maçına taraftarlarımızın büyük ilgi göstereceğine ve tribünleri dolduracağına inanıyoruz. Onların tezahürat ve desteği, takımımıza artı bir güç olacaktır.” dedi.

Muammer Akyüz, TFF 1.Lig’in 2021-2022 sezonunun hem çok zor hem de enteresan bir şekilde başladı ve devam edttiğini belirterek, ”Sezonun ilk üç haftasında üçte üç yapan takımların, yanında hiç galibiyet alamayan takımlar da oldu. Birçok futbol yorumcusu, gazeteci ligin favorileri ve düşmeye yakın takımları diye sıralamalar yaptılar. Ancak ilerleyen haftalarda bunun tam tersi de olabileceği görüldü. Biz Gençlerbirliği olarak; yeni bir kadro kurduğumuzu, takım olabilmemiz için en az dört beş haftaya ihtiyacımız olduğunu hep söyledik. Büyük ölçüde de söylediklerimiz gerçekleşmekte olup, takımımızın ilk haftadan itibaren her maçta biraz daha üzerine koyarak ilerliyor. İyi futbol ve gol atma konusunda da takımımız her hafta daha iyiye gitmektedir.” diye konuştu.

Akyüz, şunları dile getirdi:

”Geçen hafta Yılport Samsunspor ile oynadığımız maç belki de bu haftaya kadar, ligimizin en çok pozisyona girilen maçıydı. Rakibimiz de gol pozisyonları buldu, ancak takımımızın girdiği pozisyonlardan en azından üçte biri gol olsaydı rakibimizi farklı şekilde mağlup etmiş olurduk.

Bu hafta sahamızda oynayacağımız Boluspor maçı da her maç gibi çok önemli. Son haftalarda oynadığımız iyi futbolu biraz daha ileriye götürüp, gol pozisyonlarında da daha becerikli ve şanslı olursak bu maçtan üç puanla ayrılacağımıza inanıyorum.

Ligimizin zor ve enteresanlığı doğal olarak maç sonuçlarına ve puan sıralamasına da yansıyor. Bu haftaki rakibimiz 7 puanla 8.sıradayken, bizim takımımız 5 puanla 17.sırada yer alıyor. Bir galibiyet bile takımların puan sıralamasındaki yerini beş-altı sıra birden değiştirebiliyor. Bu durum ligimizi daha zevkli ve heyecanlı hale getirmektedir.

Sahamızda oynayacağımız Boluspor maçına taraftarlarımızın büyük ilgi göstereceğine ve tribünleri dolduracağına inanıyoruz. Onların tezahürat ve desteği, takımımıza artı bir güç olacaktır.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yayıncı Kuruluşun Ankaragücü Gafları Bitmek Bilmiyor

Rizespor Başkanı Kıran: Emre Bu Kapıdan İçeri Giremez