in

Tek Hedefimiz Süper Lig

Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Dalcı, tek hedeflerinin takımı Süper Lig’e çıkarmak olduğunu dile getirdi.

Ankara’daki elverişsiz hava nedeniyle Antalya’ya kampa geldiklerini belirten Mustafa Dalcı, “Biraz daha sağlıklı bir ortamda çalışmak iyi geldi. Lige verilen bu arada oynayacağımız ilk maça biraz daha ciddi hazırlanmak adına burası bizim için iyi oldu. Kamp döneminde iyi çalıştığımızı düşünüyoruz.” dedi.

Sezon başında takım planlaması yaparken tek amaçlarının Süper Lig’e çıkacak kadroyu oluşturmak olduğunu kaydeden Mustafa Dalcı, “Sezon başı bu takımı planlarken amacımız Ankaragücü’nün layık olduğu yere, yani Süper Lig’e tekrar çıkarmak. Bu anlamda bir kadro yapılanması içerisine girdik. Tek hedef ve amacımız var, bulunduğumuz bu ligden Ankaragücü’nü tekrar Süper Lig’e çıkarmak. Transfer tahtamız kapalı. Açılabilirse santrfora, Eren Derdiyok’u desteklemek adına bir oyuncu almayı düşünüyoruz. Transfer tahtası açılmazsa da sorun değil. Ben oyuncularıma güveniyorum. Bu şekilde de ligi istediğimiz şekilde bitirebileceğimize inanıyorum. Kaliteli, gerçekten katma değer sağlayacak her yabancı oyuncuya kapımız açık. ” diye konuştu.

Mustafa Dalcı, Ankaragücü-Gençlerbirliği maçının yıllardır ciddi bir rekabet içerdiğini ve en iyi şekilde hazırlanıp bu maçtan da alınlarının akıyla çıkmak istediklerini söyledi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Futbol Pandemide Büyük Yara Aldı

Gençlerbirliği Altyapısı Ayağa Kalkıyor