TFF 1. Lig’de 13, 14, 15, 16 ve 17. hafta maçlarının programları belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, maçların programı şöyle:
13. HAFTA
8 Aralık Salı
13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bursaspor
16.00 İstanbulspor-Aydeniz Et Balıkesirspor:
16.00 Eskişehirspor-Tuzlaspor:
19.00 Yılport Samsunspor-Menemenspor:
9 Aralık Çarşamba
13.30 Ankara Keçiörengücü-Giresunspor:
13.30 Akhisarspor-Adanaspor:
16.00 Adana Demirspor-Altınordu:
19.00 Altay-Ankaraspor:
10 Aralık Perşembe
13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Beypiliç Boluspor:
14. HAFTA
12 Aralık Cumartesi
16.00 Aydeniz Et Bakılesirspor-Eskişehirspor:
19.00 Bursaspor-Yılport Samsunspor:
13 Aralık Pazar
13.30 Beypiliç Boluspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:
13.30 Altınordu-Akhisarspor:
16.00 Adanaspor-Altay:
16.00 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü:
19.00 Giresunspor-Adana Demirspor:
14 Aralık Pazartesi
16.00 Menemenspor-İstanbulspor:
19.00 Ankaraspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor:
15. HAFTA
19 Aralık Cumartesi
13.30 Ankara Keçirörengücü-Aydeniz Et Balıkesirspor:
13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Ankaraspor:
16.00 Eskişehirspor-Menemenspor:
19.00 Altay-Akhisarspor:
20 Aralık Pazar
13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Adanaspor:
19.00 İstanbulspor-Bursaspor:
21 Aralık Pazartesi
16.00 Yılport Samsunspor-Beypiliç Boluspor:
19.00 Adana Demirspor-Tuzlaspor:
19.00 Giresunspor-Altınordu:
16. HAFTA
25 Aralık Cuma
19.00 Altay-Bereket Sigorta Ümraniyespor:
26 Aralık Cumartesi
13.30 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor:
13.00 Tuzlaspor-Altınordu:
19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Adana Demirspor:
27 Aralık Pazar
13.30 Menemenspor-Ankara Keçiörengücü:
16.00 Akhisarspor-Giresunspor:
16.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:
19.00 Ankaraspor-Yılport Samsunspor:
28 Aralık Pazartesi
19.00 Bursaspor-Eskişehirspor:
17. HAFTA
2 Ocak Cumartesi
13.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Akhisarspor:
13.30 Ankara Keçiörengücü-Bursaspor:
19.00 Altınordu-Aydeniz Et Balıkesirspor:
3 Ocak Pazar
13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altay:
16.00 İstanbulspor-Ankaraspor:
16.00 Giresunspor-Tuzlaspor:
19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor :
4 Ocak Pazartesi
16.00 Eskişehirspor-Beypiliç Boluspor:
19.00 Adana Demirspor-Menemenspor:
ERTELENEN MAÇLARIN PROGRAMI
TFF 1. Lig’de ertelenen karşılaşmaların programı belli oldu
Covid-19 PCR testleri sonucunda yaşanan pozitif vakalar ve oyuncuların karantina süreleri sebebiyle ileri tarihe ertelenen TFF 1. Lig maçlarının programı belli oldu.
Buna göre; 8. Hafta oynanması gerekirken Altay kulübünde yaşanan pozitif vakalar ve oyuncuların karantina süreleri sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen Tuzlaspor A.Ş. – Altay müsabakası 30 Aralık Çarşamba günü saat 13.30’da;
9. Hafta oynanması gerekirken Menemenspor kulübünde yaşanan pozitif vakalar nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen Adanaspor A.Ş – Menemenspor müsabakası 23 Aralık Çarşamba günü saat 19.00’da;
9. Hafta oynanması gerekirken Adana Demirspor kulübünde yaşanan pozitif vakalar sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen İstanbulspor A.Ş. – Adana Demirspor müsabakası 30 Aralık Çarşamba günü saat 19.00’da;
11. Hafta oynanması gerekirken Adanaspor A.Ş. kulübünde yaşanan pozitif vakalar sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen Adanaspor A.Ş.–Beypiliç Boluspor müsabakası ise 30 Aralık Çarşamba günü saat 16.00’da oynanacak.