in

TFF 1. Lig’de 18-27. Haftaların Programı Belli Oldu

TFF 1. Lig’de sezonun ikinci yarısının 18-27. hafta maç fikstürü belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre ligde maç programı şöyle:

18. HAFTA

23 Ocak Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor:

16.00 Eskişehirspor-Ankaraspor:

19.00 Adana Demirspor-Bursaspor:

24 Ocak Pazar

13.30 Tuzlaspor-Akhisarspor:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Beypiliç Boluspor:

16.00 Giresunspor-Aydeniz Et Balıkesirspor:

19.00 Yılport Samsunspor-Altay:

25 Ocak Pazartesi

16.00 İstanbulspor-Adanaspor:

19.00 Altınordu-Menemenspor:

19. HAFTA

29 Ocak Cuma

19.00 Akhisarspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

30 Ocak Cumartesi

13.30 Ankaraspor-Ankara Keçiörengücü:

16.00 Adanaspor-Eskişehirspor:

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Tuzlaspor:

31 Ocak Pazar

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Yılport Samsunspor:

16.00 Menemenspor-Giresunspor:

16.00 Beypiliç Boluspor-Adana Demirspor:

19.00 Bursaspor-Altınordu:

1 Şubat Pazartesi

19.00 Altay-İstanbulspor:

20. HAFTA

5 Şubat Cuma

19.00 Yılport Samsunspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

6 Şubat Cumartesi

13.30 Tuzlaspor-Menemenspor:

16.00 Eskişehirspor-Altay:

16.00 İstanbulspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor:

19.00 Adana Demirspor-Ankaraspor:

7 Şubat Pazar

13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor:

16.00 Altınordu-Beypiliç Boluspor:

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Akhisarspor:

8 Şubat Pazartesi

19.00 Giresunspor-Bursaspor:

21. HAFTA

12 Şubat Cuma

19.00 Ankaraspor-Altınordu:

13 Şubat Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-İstanbulspor:

16.00 Akhisarspor-Yılport Samsunspor:

19.00 Altay-Ankara Keçiörengücü:

14 Şubat Pazar

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eskişehirspor:

16.00 Menemenspor-Aydeniz Et Balıkesirspor:

16.00 Beypiliç Boluspor-Giresunspor:

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor:

15 Şubat Pazartesi

19.00 Bursaspor-Tuzlaspor:

22. HAFTA

19 Şubat Cuma

13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor:

16.00 Eskişehirspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

19.00 Adana Demirspor-Altay:

20 Şubat Cumartesi

13.30 Menemenspor-Akhisarspor:

16.00 Altınordu-Adanaspor:

16.00 Giresunspor-Ankaraspor:

19.00 İstanbulspor-Yılport Samsunspor:

21 Şubat Pazar

13.00 Tuzlaspor-Beypiliç Boluspor:

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Bursaspor:

23. HAFTA

23 Şubat Salı

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Adana Demirspor:

16.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü:

19.00 Altay-Altınordu:

24 Şubat Çarşamba

13.30 Adanaspor-Giresunspor:

16.00 Yılport Samsunspor-Eskişehirspor:

19.00 Akhisarspor-İstanbulspor:

25 Şubat Perşembe

13.00 Beypiliç Boluspor-Aydeniz Et Balıkesirspor:

16.00 Ankaraspor-Tuzlaspor:

19.00 Bursaspor-Menemenspor:

24. HAFTA

27 Şubat Cumartesi

16.00 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor:

19.00 Adana Demirspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

28 Şubat Pazar

13.30 Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor:

16.00 Eskişehirspor-İstanbulspor:

16.00 Bursaspor-Akhisarspor:

19.00 Giresunspor-Altay:

1 Mart Pazartesi

13.30 Tuzlaspor-Adanaspor:

16.00 Menemenspor-Beypiliç Boluspor:

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Ankaraspor:

25. HAFTA

5 Mart Cuma

19.00 İstanbulspor-Ankara Keçiörengücü:

6 Mart Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu:

16.00 Ankaraspor-Menemenspor:

19.00 Yılport Samsunspor-Adana Demirspor:

7 Mart Pazar

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Giresunspor:

16.00 Akhisarspor-Eskişehirspor:

16.00 Beypiliç Boluspor-Bursaspor:

19.00 Altay-Tuzlaspor:

8 Mart Pazartesi

19.00 Adanaspor-Aydeniz Et Balıkesirspor:

26. HAFTA

12 Mart Cuma

19.00 Giresunspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

13 Mart Cumartesi

13.30 Ankara Keçiörengücü-Eskişehirspor:

16.00 Beypiliç Boluspor-Akhisarspor:

19.00 Adana Demirspor-İstanbulspor:

14 Mart Pazar

13.30 Tuzlaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor:

16.00 Menemenspor-Adanaspor:

16.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Altay:

19.00 Bursaspor-Ankaraspor:

15 Mart Pazartesi

19.00 Altınordu-Yılport Samsunspor:

27. HAFTA

19 Mart Cuma

19.00 Altay-Menemenspor:

20 Mart Cumartesi

13.30 İstanbulspor-Altınordu:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Aydeniz Et Balıkesirspor:

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor:

19.00 Yılport Samsunspor-Giresunspor:

21 Mart Pazar

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Tuzlaspor:

16.00 Akhisarspor-Ankara Keçiörengücü:

16.00 Ankaraspor-Beypiliç Boluspor:

19.00 Adanaspor-Bursaspor:

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakemler Açıklandı… Derbinin Hakemi Cüneyt Çakır

Basketbolda Türkiye Kupası Düzenlenmeyecek