Süper Lig’e yükselme mücadelesi verecek olan TFF 1. Lig ekipleri, 2021-2022 sezonu için kadrolarına takviye yapıyor.
İşte şu ana kadar biten transferler…
MKE Ankaragücü’nün bu sezon renklerine kattığı 20 futbolcu:
Kwabena Owusu,
Omogbolahan Gregory Ariyibi,
Eren Derdiyok,
Aatif Chahechouhe,
Abdullah Durak,
Akın Alkan,
Erdem Özgenç,
Yusuf Abdioğlu,
Sinan Osmanoğlu,
Mehmet Murat Uçar,
Hasan Hüseyin Acar,
Cem Ekinci,
Bahadır Han Güngördü,
İshak Çakmak,
Yasin Güreler,
Mahmut Akan,
Ulaş Yılmaz,
Arif Emre Eren,
Hakan Öztürk,
Kaan Çinkaya.
TFF 1. Lig’de öne çıkan transferler:
Sintyahu Sallalich (Sağ Kanat) – Hapoel Beer Sheva -> Gençlerbirliği
Muhammed Bayır (Sol Bek) – Boluspor -> Gençlerbirliği
Kazenga LuaLua (Sol kanat) – > Gençlerbirliği
Aaron Tshibala (orta saha) Kilmarnock – > Gençlerbirliği
Dmytro Grechyshkin (Ön Libero) – FK Oleksandriya -> Gençlerbirliği
Mert Kula (Stoper) – Kayserispor -> Gençlerbirliği
Oleksandr Belyaev (Orta saha) Dnipro -> Gençlerbirliği
Aksel Aktaş (Orta Saha) – Fatih Karagümrük – > Gençlerbirliği
Blessing Eleke (forvet) – Beerschot – > Gençlerbirliği
Ramazan Köse (kaleci) – Kasımpaşa – > Gençlerbirliği
Furkan Şeker (Sağ bek) – Adanaspor – > Gençlerbirliği
Martin Hasek (Orta saha) – Würzburg -> BB Erzurumspor
Rıdvan Koçak (Sol bek) – Menemenspor -> Altınordu
Mevlüt Erdinç (Forvet) – Kulüpsüz – > Kocaelispor
Enes Sağlık (Orta saha) – Excel Mouscron – > Menemenspor
Volkan Fındıklı (Stoper) – İttifak Holding Konyaspor – > Altınordu
İlhan Depe (Orta Saha) Altay – > Denizlispor
Jetmir Topalli (Forvet) Serbest – > İstanbulspor
Ömer Şişmanoğlu (Santrfor) Serbest – > Denizlispor
Hakan Çinemre (stoper) Adanaspor – > Denizlispor
Melih Altıkulaç (Sol bek) – Lyon – > Samsunspor
Demba Diallo (Forvet) – Stade Malien – > Manisa FK
Ali Yavuz Kol (Forvet) – Galatasaray – > Ankara Keçiörengücü
İbrahim Olawoyin (orta saha) – Enugu Rangers – > Keçiörengücü
Süleyman Koç (Sağ kanat) – Adana Demirspor -> BB Erzurumspor
Brahim Darri (Orta saha) – Samsunspor -> Denizlispor
Mustafa Çeçenoğlu (Orta saha) Gençlerbirliği -> Denizlispor
Mikhail Rosheuevel (orta saha) – Al Dhafra- > BB Erzurumspor
Ferhat Yazgan (orta saha) – Manisa – > İstanbulspor
Leo Schwechlen (Sol bek, Stoper) – BB Erzurumspor -> Denizlispor
Bünyamin Balat (Orta Saha) Adana Demirspor-> Denizlispor
Asım Hamzaçebi (Orta Saha) Tarsus İdman Yurdu-> Denizlispor
Muğdat Çelik (Kanat) Kayserispor -> Denizlispor
Pa Dibba (Forvet) Adana Demirspor – > Eyüpspor
Eren Tozlu (Forvet) Giresunspor – > Erzurumspor
Kartal Kayra Yılmaz (Orta Saha) – Beşiktaş -> Ümraniyespor
Uğur Kaan Yıldız (Sağ bek) – Fenerbahçe -> Bursaspor
Gökhan Süzen (Sol bek) – Ümraniyespor -> Denizlispor
Adam Stachowiak – (Kaleci) Altay > Denizlispor
Okan Derici – (Orta Saha) Ümraniyespor > Denizlispor
Ogenyi Onazi – (Orta Saha) Zalgiris > Denizlispor
Serge Tabekou – (kanat) Royal Mouscron > Manisa Futbol Kulübü
Mehmet Özcan (ön libero) – Eskişehirspor – >Bandırmaspor
Cristobal Jorquera (Orta saha) – Fatih Karagümrük -> Bursaspor
Mehmet Özcan (Ön libero) – Eskişehirspor -> Royal Hastanesi Bandırmaspor
Hüseyin Yılmaz (Kaleci) – Manisa FK – > Ankara Keçiörengücü
Caner Hüseyin Bağ (Sol kanat) – Giresunspor – > Eyüpspor
Fofana (Orta saha) – Yeni Malatyaspor – > Samsunspor
Muhammed Gönülaçar (orta saha) Tuzlaspor – > Denizlispor
Tim Matavz (Forvet) – Al-Wahda FC -> Bursaspor
Ahmethan Köse (Santrfor) – Samsunspor – > Adanaspor
Hasan Ayaroğlu (Sol kanat) – Denizlispor -> Bursaspor
Erhan Erentürk (Kaleci) – Altınordu -> Bursaspor
Luka Capan (Stoper) – HNK Rijeka -> Bursaspor
Massimo Bruno (Sağ kanat) – RSC Charleroi -> Bursaspor
Namik Alaskarov (Orta saha) – Neftçi Baku – > Bursaspor
İsmail Yüksek (Orta saha) – Fenerbahçe -> Bursaspor
Reagy Ofosu (Sol kanat) Univ. Craiova – > Bursaspor
Ufuk Budak (Sol bek) – Altınordu -> Bursaspor
Kürşad Sürmeli (Orta saha) – Maastricht – > Altınordu
Thomas Bruns (Orta saha) – Vitesse -> Adanaspor
Ismael Diomande (Orta saha) – Konyaspor – > Samsunspor
Hasan Batuhan – Ümraniyespor – > B.B Erzurumspor
Mert Tuncer (orta saha) – Karlbergs BK – > Menemenspor
Mohamed Mahdı (orta saha) – Ecole De Football Samandje – > Menemenspor
Ozan Sol (Orta saha) – Bodrumspor – > Bursaspor
Arb Manaj (Forvet) – Ankara Keçiörengücü – >i Bandırmaspor
Alen Melunovic (Forvet) – Krusevac – > Yılport Samsunspor
Emircan Altıntaş (Sol kanat) – Alanyaspor – > BB Erzurumspor
Melih Okutan (Sağ kanat) – Kayserispor -> Samsunspor
Efe Taylan Altunkara (Sol kanat) – Bucaspor 1928 -> Manisa FK
Johanna Ochieng Omolo (Orta saha) – Kocaelispor
Nino Kouter (Orta saha) – Manisa FK
Mücahid Albayrak (Sol bek) – Gaziantep FK – > BB Erzurumspor
Gökay Güney (Defans) – Galatasaray – > Bandırmaspor
Barış Başdaş (Defans) – Hannover 96-> Samsunspor
Guevin Tormin (Sağ Kanat) – Chateauroux -> Manisa FK
Rüştü Hanlı (Stoper) – Vanspor -> Adanaspor
Abdurrahman Canlı (Ön libero) – Hatayspor -> Boluspor
Onoriode Marshal Odah (Santrfor) – Hapoel Hadera -> Boluspor
Cihan Kahraman (Orta saha) – Hertha Berlin -> Yılport Samsunspor
Semih Altıkulaç (Orta saha) – Standard Liege -> Yılport Samsunspor
Samed Ali Kaya (Forvet) – Ankaraspor -> Adanaspor
Jodinel Nzeza (Orta saha) – > Ankara Keçiörengücü
Issa Djibrilla (Sol kanat) Sahel SC -> Ankara Keçiörengücü
Mehmet Taş (Ön libero) Giresunspor -> Kocaelispor
Kadir Keleş (Defans) – Akhisarspor -> Adanaspor
Yohan Roche (Stoper) – Rodez -> Adanaspor
Dever Orgill (Forvet) – Antalyaspor – > Manisa FK
Toni Correia Gomes (Kanat) Liverpool – -> Menemenspor
Mustafa Yumlu (Stoper) – Denizlispor – > BB Erzurumspor
Anıl Koç (Sol Kanat) – Kasımpaşa – > Manisa FK
Celal Hanalp (Orta saha) – 1922 Konyaspor – > BB Erzurumspor
Gökhan Alsan (Orta Saha) – Samsunspor – > BB Erzurumspor
Andre Sousa (Orta Saha) – Serbest – > Manisa FK
Emin Bayram (Stoper) – Galatasaray – > Boluspor
Dejvi Bregu (Sol Kanat) – Teuta – > Boluspor
Marcus Pedersen (Forvet) – Ankaraspor -> Tuzlaspor
Posmac Veaceslav (Stoper) – FC Sheriff – > Tuzlaspor
Aaron Olanare (Forvet) – Yatai – > BB Erzurumspor
Ahmet Canbaz (Orta saha) – Trabzonspor – > BB Erzurumspor
Özgür Çek (Sol Bek) – Serbest -> Manisa FK
Abdurrahim Dursun (Sol bek) – Trabzonspor -> Boluspor
Talha Erdoğan (On Numara) – Eskişehirspor -> Boluspor
Georges Mandjeck (Ön libero) – Serbest – > Kocaelispor
Metin Yüksel (Orta saha) – İnegölspor – > Bucaspor
Samuel Tetteh (forvet) – Redbull Salzburg -> Adanaspor
Mustafa Akbaş (Stoper) -Yeni Malatyaspor – > Erzurumspor
İbrahim Mirza Aral (Orta saha) – Eintracht Stadtallendorf – > Ankara Keçiörengücü
Remi Mulumba (Orta saha) – Chateauroux – > Bandırmaspor
Aykut Demir (Stoper) – Boluspor – > BB Erzurumspor
Orhan Ovacıklı (Sağ bek) – Bandırmaspor – > BB Erzurumspor
Lokman Gör (stoper) – Altay – > Bandırmaspor
Hamza Gür (Forvet) – Boluspor – > Ankara Keçiörengücü
Mehmet Akyüz (Forvet) – Adana Demirspor – > Yılport Samsunspor
Deniz Solmaz (Stoper) Bayburt – > Bandırmaspor
Süleyman Luş (Sol bek) Şanlıurfaspor – > Bandırmaspor
Chukwuma Akabueze (10 Numara) – Ümraniyespor -> Bandırmaspor
Yacine Bammou (Forvet) Caen – > Ümraniyespor
Mert Özmen (Stoper ) – Fethiyespor – > Ankara Keçiörengücü
Çağlar Şahin Akbaba – Gaziantep (Kaleci) > Eyüpspor
Okan Alkan (Sağ bek) – Adana Demirspor -> Bandırmaspor
Talha Yünkuş (Kanat) – Alanya Kestelspor – >Ankara Keçiörengücü
Diogo Coelho (Stoper) UD Vilafranquense – > Kocaelispor
Michael Pereira (Sağ Kanat) CFR Cluj – > Kocaelispor
Vüsal İsgenderli (Kanat) – Keşle – > Ankara Keçiörengücü
Mehmet Uslu (Sol bek) – Adana Demirspor -> Eyüpspor
Philippe Paulin Keny (Forvet) – LB Châteauroux -> Bandırmaspor
Allyson Santos (Stoper) – Bnei Yehuda -> Bandırmaspor
Burak Süleyman (Kanat, 10 Numara) – Göztepe – > Bandırmaspor
Guido Koçer (Sağ kanat) – Samsunspor -> Bandırmaspor
Hüseyin Koç (Kaleci) – Uşakspor -> Bandırmaspor
Ali Ülgen (Sağ bek) – Ankaraspor -> Samsunspor
Bogdan Stancu (Forvet) – Gençlerbirliği -> Eyüpspor
Furkan Güneş (Sol kanat) – Bursa Yıldırım -> Samsunspor
Caner Cavlan (Sol bek) – FC Emmen – > Royal Hastanesi Bandırmaspor
Umut Bulut (Forvet) – Yeni Malatyaspor -> Eyüpspor
Melih Kılıç (Forvet) Mardin Fosfatspor – > Menemenspor
Soner Gönül (Sol bek) – Ankara Keçiörengücü -> Samsunspor
Yalçın Kılınç (Stoper) – Samsunspor -> Eyüpspor
Teddy Mezague (Stoper ) – Beroe -> Eyüpspor
Fatih Aktay (Santrfor) – Niğde Anadolu – > Royal Hastanesi Bandırmaspor
Mevlüt Çelik (Stoper) Eskişehirspor -> Kocaelispor
Brahim Darri (Sol kanat) – Serbest -> Samsunspor
Levent Ayçiçek (Orta saha) – İstanbulspor – > Bandırmaspor
Erkam Reşmen (Savunma) Samsunpor – > Boluspor
İlyas Kubilay Yavuz (Orta Saha) – Samsunspor – > Kocaelispor
Hüseyin Öztürk (Sol bek) – Etimesgut Belediyespor -> Samsunspor
Abdoulaye Cisse (Sağ bek) – Novi Pazar -> Kocaelispor
Hasan Kılıç (Orta saha) – Adana Demirspor – > Samsunspor
Erald Çinari (Sol kanat) – FK Partizani – > Samsunspor
Selim Ilgaz (Sağ kanat) – Hatayspor -> Manisa FK
Kubilay Aktaş (Orta saha) – Denizlispor – > Manisa FK
Bedirhan Altunbaş (Sağ bek) – Eskişehirspor – > Manisa FK
Veli Çetin (Stoper) – Samsunspor – > Manisa FK
Sadi Karaduman (Stoper) – Giresunspor – > Manisa FK