TFF 2. Lig 2022-2023 sezonu fikstür çekimi yapıldı.
TFF 2. Lig 28 Ağustos 2022 tarihinde oynanacak maçlarla başlayacak ve ilk yarı 18 Aralık’ta sona erecek. İkinci yarı ise 15 Ocak’ta başlarken, normal sezon 29 Nisan 2023’te tamamlanacak. Ardından play-off müsabakaları oynanacak.
BEYAZ GRUP
1.Hafta
ŞANLIURFASPOR – ÇORUM FK
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – AFJET AFYONSPOR
ISPARTA 32 SPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN DÜZCESPOR – ANKARASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
SOMASPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – ESENLER EROKSPOR
2.Hafta
ANKARASPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
ÇORUM FK – SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU – BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AFJET AFYONSPOR – BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR – ISPARTA 32 SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
3.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR – ANKARASPOR
BURSASPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. – TARSUS İDMAN YURDU
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – İNEGÖLSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – ESENLER EROKSPOR
4.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER – SOMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR – ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK – BURSASPOR
TARSUS İDMAN YURDU – ISPARTA 32 SPOR
5.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR – ÇORUM FK
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
BURSASPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR – ANKARASPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – İNEGÖLSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – TARSUS İDMAN YURDU
ISPARTA 32 SPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SOMASPOR – ESENLER EROKSPOR
6.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
ANKARASPOR – SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU – ŞANLIURFASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇORUM FK – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER – BURSASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – AFJET AFYONSPOR
İNEGÖLSPOR – ISPARTA 32 SPOR
7.Hafta
ISPARTA 32 SPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – ANKARASPOR
AFJET AFYONSPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – BITEXEN DÜZCESPOR
SOMASPOR – TARSUS İDMAN YURDU
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR – ESENLER EROKSPOR
8.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
İNEGÖLSPOR – ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANKARASPOR – BURSASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR – AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – ÇORUM FK
9.Hafta
ŞANLIURFASPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK – AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR – ANKARASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
SOMASPOR – İNEGÖLSPOR
BURSASPOR – TARSUS İDMAN YURDU
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – ESENLER EROKSPOR
ISPARTA 32 SPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
10.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – SOMASPOR
İNEGÖLSPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR – ÇORUM FK
TARSUS İDMAN YURDU – AFJET AFYONSPOR
11.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – ISPARTA 32 SPOR
ÇORUM FK – ANKARASPOR
SOMASPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR – İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
12.Hafta
MENEMENSPOR A.Ş. – SOMASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR – ŞANLIURFASPOR
ANKARASPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – BURSASPOR
ESENLER EROKSPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU – ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR – AFJET AFYONSPOR
13.Hafta
SOMASPOR – ISPARTA 32 SPOR
AFJET AFYONSPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BURSASPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – TARSUS İDMAN YURDU
ÇORUM FK – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
14.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – SOMASPOR
ANKARASPOR – ESENLER EROKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU – AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMENSPOR A.Ş. – BURSASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – AFJET AFYONSPOR
İNEGÖLSPOR – ÇORUM FK
15.Hafta
ÇORUM FK – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BURSASPOR – ISPARTA 32 SPOR
SOMASPOR – ŞANLIURFASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ESENLER EROKSPOR – TARSUS İDMAN YURDU
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – BITEXEN DÜZCESPOR
AFJET AFYONSPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – İNEGÖLSPOR
16.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR – ÇORUM FK
ISPARTA 32 SPOR – AFJET AFYONSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – BURSASPOR
İNEGÖLSPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU – ANKARASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
17.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – ISPARTA 32 SPOR
BURSASPOR – ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
ESENLER EROKSPOR – İNEGÖLSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – SOMASPOR
ÇORUM FK – MENEMENSPOR A.Ş.
ANKARASPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
18.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – ESENLER EROKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – TARSUS İDMAN YURDU
MENEMENSPOR A.Ş. – SİVAS BELEDİYE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR – ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR – ANKARASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR – BURSASPOR
ŞANLIURFASPOR – AFJET AFYONSPOR
19.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR – ISPARTA 32 SPOR
ANKARASPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BURSASPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU – İNEGÖLSPOR
ESENLER EROKSPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – MENEMENSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR – SOMASPOR
20.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – SOMASPOR
ESENLER EROKSPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
ANKARASPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
AFJET AFYONSPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK – ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ISPARTA 32 SPOR
21.Hafta
SOMASPOR – ÇORUM FK
BURSASPOR – AFJET AFYONSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – ANKARASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR – TARSUS İDMAN YURDU
ISPARTA 32 SPOR – ESENLER EROKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR – SOMASPOR
TARSUS İDMAN YURDU – MENEMENSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
ÇORUM FK – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ŞANLIURFASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – BURSASPOR
İNEGÖLSPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARASPOR – ISPARTA 32 SPOR
23.Hafta
BURSASPOR – ÇORUM FK
SOMASPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – ANKARASPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR – TARSUS İDMAN YURDU
BITEXEN DÜZCESPOR – İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR – ESENLER EROKSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
24.Hafta
ESENLER EROKSPOR – SOMASPOR
İNEGÖLSPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
ANKARASPOR – ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – BURSASPOR
ÇORUM FK – AFJET AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – ISPARTA 32 SPOR
25.Hafta
MENEMENSPOR A.Ş. – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
BURSASPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
SOMASPOR – ANKARASPOR
ISPARTA 32 SPOR – İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR – TARSUS İDMAN YURDU
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – ESENLER EROKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
26.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU – SOMASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
ANKARASPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR – BURSASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – AFJET AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – ISPARTA 32 SPOR
27.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – AMED SPORTİF FAALİYETLER
BURSASPOR – ANKARASPOR
ÇORUM FK – SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR – İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR – ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
28.Hafta
İNEGÖLSPOR – SOMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – ŞANLIURFASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU – BURSASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ÇORUM FK
ANKARASPOR – AFJET AFYONSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – ISPARTA 32 SPOR
29.Hafta
SOMASPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – ANKARASPOR
ŞANLIURFASPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR – TARSUS İDMAN YURDU
BURSASPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ÇORUM FK – ESENLER EROKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
30.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR – SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR – BURSASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – AFJET AFYONSPOR
ANKARASPOR – ÇORUM FK
31.Hafta
BURSASPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR – ISPARTA 32 SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – ANKARASPOR
AFJET AFYONSPOR – İNEGÖLSPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
ÇORUM FK – TARSUS İDMAN YURDU
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
32.Hafta
ISPARTA 32 SPOR – SOMASPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU – SİVAS BELEDİYE SPOR
ANKARASPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
BITEXEN DÜZCESPOR – BURSASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – AFJET AFYONSPOR
33.Hafta
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESENLER EROKSPOR – ANKARASPOR
SOMASPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AFJET AFYONSPOR – BITEXEN DÜZCESPOR
ÇORUM FK – İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
34.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU – ESENLER EROKSPOR
ŞANLIURFASPOR – SOMASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR – BURSASPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – AFJET AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – ÇORUM FK
35.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR – ISPARTA 32 SPOR
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – ŞANLIURFASPOR
BURSASPOR – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇORUM FK – BITEXEN DÜZCESPOR
ANKARASPOR – TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER – İNEGÖLSPOR
ESENLER EROKSPOR – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – MENEMENSPOR A.Ş.
36.Hafta
İNEGÖLSPOR – ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR – EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BITEXEN DÜZCESPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. – ÇORUM FK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR – BURSASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR – ANKARASPOR
37.Hafta
ÇORUM FK – ISPARTA 32 SPOR
ESENLER EROKSPOR – ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. – ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
AFJET AFYONSPOR – ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER – BITEXEN DÜZCESPOR
ANKARASPOR – İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR – MENEMENSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU – BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BURSASPOR – SOMASPOR
38.Hafta
BITEXEN DÜZCESPOR – ESENLER EROKSPOR
İNEGÖLSPOR – TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR – BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SOMASPOR – AFJET AFYONSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR – ÇORUM FK
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR – ANKARASPOR
ISPARTA 32 SPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMENSPOR A.Ş. – AMED SPORTİF FAALİYETLER
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR – BURSASPOR
KIRMIZI GRUP
1.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – SARIYER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR – SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – UŞAK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – FETHİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – BALIKESİRSPOR
2.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – KOCAELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR – ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER – GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BALIKESİRSPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FETHİYESPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
3.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR – SARIYER
KOCAELİSPOR – SERİK BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR – BUCASPOR 1928
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – FETHİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – BALIKESİRSPOR
4.Hafta
SARIYER – KOCAELİSPOR
BUCASPOR 1928 – ANKARA DEMİRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – GMG KASTAMONUSPOR
BALIKESİRSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
PAZARSPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
5.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – PAZARSPOR
KOCAELİSPOR – BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR – BALIKESİRSPOR
6.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. – KOCAELİSPOR
BALIKESİRSPOR – ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR – GMG KASTAMONUSPOR
SARIYER – SERİK BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
7.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR – PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR – BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
SARIYER – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR – FETHİYESPOR
KOCAELİSPOR – BALIKESİRSPOR
8.Hafta
PAZARSPOR – KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR – ANKARA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1461 TRABZON FK – GMG KASTAMONUSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – SERİK BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 – SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
9.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR – 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER – UŞAK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
KOCAELİSPOR – FETHİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR – BALIKESİRSPOR
10.Hafta
1461 TRABZON FK – KOCAELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – ANKARA DEMİRSPOR
FETHİYESPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – BUCASPOR 1928
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR – SERİK BELEDİYESPOR
BALIKESİRSPOR – SARIYER
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
11.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – 1461 TRABZON FK
GMG KASTAMONUSPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SARIYER – PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR – FETHİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 – BALIKESİRSPOR
12.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK – SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR – BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – ANKARA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR – SARIYER
13.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SARIYER – 1461 TRABZON FK
SERİK BELEDİYESPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KOCAELİSPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ANKARA DEMİRSPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 – FETHİYESPOR
BALIKESİRSPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
14.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – ANKARA DEMİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – KOCAELİSPOR
PAZARSPOR – BALIKESİRSPOR
1461 TRABZON FK – BUCASPOR 1928
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – SERİK BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – SARIYER
15.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
BUCASPOR 1928 – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – 1461 TRABZON FK
SARIYER – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR – FETHİYESPOR
PAZARSPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
16.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – ANKARA DEMİRSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – KOCAELİSPOR
1461 TRABZON FK – BALIKESİRSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – BUCASPOR 1928
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – UŞAK SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – SARIYER
FETHİYESPOR – PAZARSPOR
17.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PAZARSPOR – 1461 TRABZON FK
BUCASPOR 1928 – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
BALIKESİRSPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR – GMG KASTAMONUSPOR
SARIYER – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
18.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON FK – FETHİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – BALIKESİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR – KOCAELİSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – PAZARSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – BUCASPOR 1928
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – SARIYER
19.Hafta
BUCASPOR 1928 – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BALIKESİRSPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – 1461 TRABZON FK
PAZARSPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – GMG KASTAMONUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR – ANKARA DEMİRSPOR
20.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – KOCAELİSPOR
BALIKESİRSPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR – GMG KASTAMONUSPOR
FETHİYESPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PAZARSPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1461 TRABZON FK – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
21.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR – SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – BUCASPOR 1928
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – UŞAK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR – SERİK BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – BALIKESİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – FETHİYESPOR
22.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR – KOCAELİSPOR
SARIYER – ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 – GMG KASTAMONUSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1461 TRABZON FK – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
PAZARSPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
23.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – PAZARSPOR
KOCAELİSPOR – SARIYER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – 1461 TRABZON FK
ANKARA DEMİRSPOR – BUCASPOR 1928
GMG KASTAMONUSPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – SERİK BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – BALIKESİRSPOR
24.Hafta
BUCASPOR 1928 – KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BALIKESİRSPOR – GMG KASTAMONUSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
FETHİYESPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
25.Hafta
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SERİK BELEDİYESPOR – SARIYER
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – 1461 TRABZON FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – BUCASPOR 1928
KOCAELİSPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR – PAZARSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – FETHİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR – BALIKESİRSPOR
26.Hafta
BALIKESİRSPOR – KOCAELİSPOR
PAZARSPOR – ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 – SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR – GMG KASTAMONUSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – SARIYER
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
27.Hafta
KOCAELİSPOR – PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR – 1461 TRABZON FK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SARIYER – BUCASPOR 1928
SERİK BELEDİYESPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR – FETHİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – BALIKESİRSPOR
28.Hafta
FETHİYESPOR – KOCAELİSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – BUCASPOR 1928
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK – ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BALIKESİRSPOR – SERİK BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – SARIYER
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
29.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ANKARA DEMİRSPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KOCAELİSPOR – 1461 TRABZON FK
SERİK BELEDİYESPOR – PAZARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER – BALIKESİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – FETHİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 – UŞAK SPOR A.Ş.
30.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – KOCAELİSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BALIKESİRSPOR – BUCASPOR 1928
FETHİYESPOR – SERİK BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – GMG KASTAMONUSPOR
1461 TRABZON FK – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR – SARIYER
31.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR – 1461 TRABZON FK
KOCAELİSPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ANKARA DEMİRSPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BUCASPOR 1928 – PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
SARIYER – FETHİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. – BALIKESİRSPOR
32.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – BALIKESİRSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – ANKARA DEMİRSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – KOCAELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – GMG KASTAMONUSPOR
FETHİYESPOR – BUCASPOR 1928
PAZARSPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
1461 TRABZON FK – SARIYER
33.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR – PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUCASPOR 1928 – 1461 TRABZON FK
KOCAELİSPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
34.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – KOCAELİSPOR
FETHİYESPOR – BALIKESİRSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – BUCASPOR 1928
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – SERİK BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1461 TRABZON FK – UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – GMG KASTAMONUSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – PAZARSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – SARIYER
35.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİSPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR – 1461 TRABZON FK
SARIYER – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
UŞAK SPOR A.Ş. – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
PAZARSPOR – FETHİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
36.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR – ANKARA DEMİRSPOR
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – FETHİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – BALIKESİRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – KOCAELİSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – UŞAK SPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – SARIYER
1461 TRABZON FK – PAZARSPOR
37.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR – KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SARIYER – DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR – ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. – SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
FETHİYESPOR – 1461 TRABZON FK
BALIKESİRSPOR – CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KOCAELİSPOR – GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 – İSKENDERUNSPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR – ANKARA DEMİRSPOR
38.Hafta
1461 TRABZON FK – WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. – FETHİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK – BALIKESİRSPOR
ANKARA DEMİRSPOR – KOCAELİSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. – BUCASPOR 1928
ETİMESGUT BELEDİYESPOR – SERİK BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR – KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. – UŞAK SPOR A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – PAZARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. – SARIYER