in

TFF İçinde İki Grubun Seçim Hazırlığı Var

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in istifa etmesinin bir zorunluluk olduğunu belirterek, ”TFF içinde iki grubun seçim hazırlığını var” dedi.

Burak Elmas, TFF Başkanı Nihat Özdemir’le yaptığı görüşmenin karşılığını bulamadığını ifade ederek, “Görüşmemizle ilgili pişmanlığım yok. Doğruyu yapmadan karşınızdaki kişilerin samimiyetini anlayamazsınız. Beklediğimiz karşılığı bulamadık diyebilirim. Popüler olmayan bir TFF başkanı istiyoruz. Nihat Özdemir’i ziyaret ettiğim için pişman değilim. Kişilerin ve görüşlerini tartma imkanı buldum. El uzatmadan ne yapacaklarını bilemezsiniz. İyi niyet ve konuşulanların karşılığını bulamadık. Gizli bir toplantı değildi, tüm kulüp başkanlarını davet ettik.” diye konuştu.

TFF içinde iki grubun seçim hazırlığında olduğu dile getiren Burak Elmas, ”TFF içinde iki grubun seçim hazırlığı var. Kişi ve kişilikler üzerinden bir kavga yürütmenin faydalı olduğunu doğru bulmuyorum. Galatasaray olarak federasyondaki kişilerin samimiyetine ve söylediklerine göre hareket etmeyeceğiz. Bu güveni kaybettik. Fatih Terim’e verilen cezayı geçmişte başkalarına verilen cezalarla kıyaslayın, karar verin; 6 maç adil mi, değil mi? Biz bundan bahsediyoruz ve eşitlik istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü, Koltuk Değnekleriyle Mücadele Etti

Gençlerbirliği Bandırma’dan Zaferle Dönüyor