in

Trabzonspor’da Forvete Takviye

Ekonomik açıdan sıkıntılı günler yaşayan ve kemer sıkma politikası uygulayan Trabzonspor, mümkün olduğunca bonservisi elinde olan isimlere yönelirken, bu doğrultuda gündeme gelen son ismin Deniz Kadah olduğu ifade edildi.

Antalyaspor’da sözleşmesi sona eren ve adı birçok takımla anılan Deniz Kadah için menacerler aracılığıyla görüşmeler yapıldığı öğrenildi.

Mevcut kadrosundan birçok yabancı oyuncu ile yollarını ayırmaya hazırlanan ve bu oyuncuların yerlerini düşük maliyetli ihtiyacı karşılayacak isimlerle doldurmak isteyen Trabzonspor, çalışmalarının önemli bölümünü 1 Temmuz’da başlayacak yurtdışı kampına kadar tamamlamayı hedefliyor.

Ayrıca, bordo mavililerin hücum bölgesi için düşünülen isimler arasında bulunan Ronielson Da Silva Barbosa için girişimlerini sürdürdüğü ve transferi bitirmek üzere olduğu öğrenildi.

Japonya’nın Albirex Niigata takımında forma giyen 23 yaşındaki futbolcunun forvet hattının her bölgesinde görev yapabildiği, Trabzonspor’un maddi konulardaki sorunu çözerek çok yönlü oynayabilen Ronielson Da Silva Barbosa’yı yeni sezon hazırlıkları kapsamında Slovenya’da yapılması planlanan kampa yetiştirmeye çalıştığı belirtildi.

Ayrıca geleceğe yatırım yapmak isteyen Trabzonspor, Kardemir Karabükspor’dan 18 yaşındaki stoper Tayyib Talha Sanuc, Samsunspor’dan 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Enes İslam İlkin ve Altay’dan 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Atakan Rıdvan Çankaya gündemine aldı.

Written by viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü İsmail Köybaşı ile Temasta

6 Milyon Lira Ankaragücü’nün Kasasında