in

TRABZONSPOR’DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

Trabzonspor, transferde futbol takımının ihtiyaçlarına göre en iyisini yapmak için gayret gösterildiğini bildirdi.

Trabzonspor’un internet sitesinden yapılan açıklamada, yaz transfer döneminin sona ermesine yaklaşık 1 hafta kaldığı belirtilerek, “Doğru transferlerin yapılması için yoğun bir gayret sarf ederken özellikle sosyal medya başta olmak üzere çeşitli mecralarda çıkan transfer haberleri ile maalesef bilgi kirliliği oluşmaktadır. Her gün aynı haberlerin ortada dolaşmasının yarattığı dezenformasyona, kulübümüz tarafından resmi açıklama yapılmadıkça itibar edilmemesini özellikle istirham ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yılların getirdiği ekonomik sorunların içerisinde kulübün geleceğini doğru planlayarak en uygun şartlarda anlaşmalar yapabilmek amacıyla yoğun gayret sarf edildiğinin vurgulandığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“İstenilen rakamları ödemek kaydıyla her oyuncunun alınabileceği herkesin malumudur. Ancak yanlış transferlerden kurtulmanın bedelinin çok daha ağır sorunlar olarak karşımıza çıktığını da yaşadığımız acı tecrübelerle herkesin bilmesini isteriz. Taraftarımızın transfer isteğini elbette anlayışla karşılıyoruz. Yönetim olarak takımımızın ihtiyaçlarına göre en iyisini yapma adına gayret gösteriyoruz. Ancak bunu yaparken kulübün geleceğini de karartmamamız gerekiyor. Çünkü yılların biriktirdiği aşırı borç yükünün kulübümüz üzerindeki dayanılmaz baskısı bilinen bir gerçektir. Güzel haberler vermek umuduyla şimdiden herkese iyi bayramlar diliyoruz. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde 2 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleştireceğimiz bayramlaşmaya bir ve beraber olmak amacıyla bütün camiamızı bekliyoruz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BEŞİKTAŞ ANDREAS BECK'İ STUTTGART'A GÖNDERDİ

GÜNEŞ ONLARI İSTİYOR