in ,

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Transfer Yasağını Kaldırmak Kolay Değil

Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, transfer yasağını kaldırmanın kolay olmadığını dile getirdi.

Ümitsiz olmadıklarını ifade eden Fatih Mert, ”Elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Elimizdeki kadroyla yapabildiğimizin en iyisini yapacağız. Ben bu kadroya güveniyorum. Son 3 maçta takımımız kendine geldi ve özgüven kazandı. Transfer yasağı kalkmazsa da bu kadro elinden geleni yapacaktır.” dedi.

Transfer yasağını kaldırabilmek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Mert, ”Yasağı kaldırabilmek çok da kolay değil. Göreve geldiğimizde futbol ailesine olan borç 110 milyon TL, transfer yasağına neden olan borç 85-90 milyon TL. Bunun yanında vergi ve sigorta borçları var. Uğraşıyoruz. Bir noktaya getirdik ama bitti diyemiyorum” diye konuştu.

Sarı lacivertli taraftarın yönetimlerine güvenmesini isteyen Fatih Mert, şunları söyledi:

“Taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz. Ankaragücü hak ettiği Süper Lig’e geldi ve burada kalmak için elimizden geleni yapıyoruz. Onlar beni tanıyorlar, yönetimi tanıyorlar. Bize inansınlar, güvensinler. Biz Ankaragücü’nün geleceğini kurtarmak adına ciddi işler yapıyoruz. Bunları ileride kendilerine açıklayacağız. Kulübü nereden aldık, hangi pozisyondan nerelere geldi, neler yapılıyor ve neler yapılacak, bunları hep beraber göreceğiz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cenk Tosun Crystal Palace’a Transfer Oldu

Şenol Güneş’ten Süper Lig Takımlarına Ziyaret