in

Türk Sporuna Şampiyonlar Yetişirmeye Devam edeceğiz

Ankara Büyükşehir Belediyesi Askispor Kulüp Başkanı Mehmet Genç, dinamik bir yapıya sahip olduklarını belirterek, Türkiye’nin lokomatif kulübü olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Türk sporuna bünyesinde bulundurduğu sporcular ile özellikle uluslararası arenada madalyalar kazandırmaya devam edeceklerini ifade eden kulüp başkanı Mehmet Genç, “ Kulüp olarak dört branşta Türk sporuna hizmet ediyoruz. Bütçemiz Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmekte. Başkanımız Mustafa Tuna’ya katkılarından dolayı yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Sporcularımız son Avrupa Şampiyonasında önemli başarı elde etti. Kendilerine ödülleri en kısa zamanda verilecek. Sporcularımızın, teknik ekibin ve bizlerin hedefi her zaman Türk sporuna hizmet etmektir” diye konuştu.

MODERN TESİSLERE GEÇİLİYOR

Türkiye’nin en kaliteli ve yetenekli sporcularına sahip olduklarını ifade eden Mehmet Genç, Batıkent’te bulunan yeni tesislerinin bitme aşamasında olduğunu belirtti.

Genç,” Şampiyon sporculara yakışır modern bir tesis ile daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Şampiyonlara yakışır bir tesise kısa zamanda geçiş yapacağız. Sadece iyi sporcularımız yok. Çok kaliteli bir teknik ekibimiz var. Mehmet Akif Pirim, Abdullah Çakmar, Hamide Bıkçın Çetiner gibi değerli teknik ekibimiz ile bu modern tesislerde Milli takımlarımıza sporcu yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salah’ı Sakatlayan Ramos’a 1 Milyar Euroluk Dava

Samet Aybaba Bursaspor’a 3 Yıllık İmza Attı