in ,

UEFA Nedeniyle Transferde Elimiz Kolumuz Bağlı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla transferle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

UEFA yaptırımları nedeniyle transferde ellerinin kollarının bağlı olduğunu kaydeden Terim, ”Milik var, Imbula var, Bennacer var, Nuri Şahin var, Bacca gibi isimleri uyduranlara selam gönderiyorum.” dedi.

Kamuoyunda konuşulan transfer haberlerine tepki gösteren Terim, Instagram açıklamasında, “Bildiğiniz gibi UFEA’nın yaptırımları belli oldu. Gerek başkanın açıklamalarından gerekse yazılı ve görsel basının açıklamalarından hepiniz biliyorsunuz. Elimizi kolumuzu bağlayan maddeler var, açıkçası rahat değiliz. Şartlar ne olursa olsun yapabileceklerimiz var ve elbette ki yapacağız, bunu herkesin bilmesini isterim. Hepinizin içi rahat olsun. Bu arada transfer bahisleri var. ‘Ben demiştim’ demek için isim uydurma sezonu da başladı. Yazılan, son dakika geçilen, sanki sürekli bizim yanımızdaymış gibi takipçi kazanmak için uydurulan isimlere itibar etmemenizi rica ediyorum. İtibar etmeyin. Duyumculuk adı altında adını öne çıkarmaya çalışanların sizlere yaptığı kötülük, bizlere ise ihanet. Şimdilik sabırla rica ediyorum. Gelecek sefer bu kişileri ismiyle ifşa etmeyi düşünüyorum açıkçası.” ifadelerini kullandı.

Deneyimli çalıştırıcı, “Tek diyeceğim şu; mali koşullarımıza, UEFA kriterlerine, ihtiyacımıza, takım uyumumuza göre gece gündüz buradayız ekibimizle beraber gece gündüz çalışıyoruz. Emeklerimizi hiçe sayacak duyumculardan ziyade bizim bizzat açıklamalarımızı bekleyin, rica ediyorum. Sizleri bundan sonra mümkün olduğunca çabuk bilgilendireceğiz. Açıkçası benim de hoşuma giden isimler de yazıyor basında. Ah keşke olsa da hemen alabilsek. Bir defa şampiyon olmuş mevcut kadromuzu korumak istiyoruz, koruyabilirsek. Bu arada yabancı sayısına baktığınız zaman çok fazla alma şansımızın olmadığını göreceksiniz. Bunları hesap ederken tabii taraftar hesap etmez, ister. Bunda hiç itirazım yok, bazen ben de istiyorum. Açıkçası bir şey söyleyeyim kendi ailemden, kızlarım ‘Babacığım bunu alıyormuşsunuz’ diyor, ‘Benim haberim yok’ diyorum, sonuçta onlar da bir taraftar. Milik var, Imbula var, Bennacer var, Nuri Şahin var, Bacca gibi isimleri uyduranlara selam gönderiyorum. Gönül onları hatta daha iyilerini almak ister ama koşullarımız belli. Lütfen biraz insaflı olun Allah aşkına.” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fenerbahçe Transfer Karargahını Londra’ya Kurdu

Vida’ya Premier Lig’den Teklif Yağıyor