in

Üzerimizdeki Baskıyı Bu Galibiyetle Atlattık

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Alanyaspor’u 2-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada üzerlerindeki baskıyı bu galibiyetle atlattıklarını söyledi.

Mustafa Kaplan, iyi bir maç oynadıklarını ifade ederek, ””İyi bir maç oynadık. Üç puan aldığımız için mutluyuz çünkü bizim buna ihtiyacımız vardı camiaya olarak. Akan oyuna baktığımız zaman da bizim oyuncularımızın özellikle ilk yarı iyi oynadıklarını düşünüyorum. Hem onların kilit oyuncularını da iyi kapattığımızı gördük ilk yarı boyunca. İkinci yarıda da ister istemez 1-0’ın verdiği bir rahatlık vardı. Sonrasında ikinci golü de kontradan bulduk.” dedi.

Üzerlerindeki baskıyı bu galibiyetle atlattıklarını düşündüğünü dile getiren Kaplan, ”Belki rahatladık ama tabi ki gelen penaltılar biraz bizim canımızı sıktı. Penaltılar doğru karar. Üzerimizdeki baskıyı bu galibiyetle atlattığımızı düşünüyorum. Bizim üçüncü bölgedeki Sio ve Stancu’yu özellikle fizik gücü olarak daha iyi bir seviyeye getirdiğimizde daha etkinliğimizi devam ettireceğiz. Biz iyi bir takımız ben hep bunu söylüyorum.Yürekli oynayan bütün oyuncularımı, oynayan oynamayan herkesi de kutluyorum” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Futbolda Günün Sonuçları

Konyaspor’dan Net Skor