in

Voleybol Erkek Milli Takımı’nda Özbey Dönemi

Erkek Voleybol Milli Takımı’nın başına yılların deneyimli antrenörü Nedim Özbey getirildi.

Daha önce milli takımlarımızda uzun yıllar görev yapmış olan Nedim Özbey, voleybolcuları öncelikli olarak Altın Avrupa Ligi ve Akdeniz Oyunları’na hazırlayacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun İstanbul’da bulunan Başkanlık ofisinde gerçekleşen imza töreninde Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Milli Takımlar Sorumlusu Kurtaran Mumcu ve Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay da yer aldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ; “Nedim hocamızı takımın başına getirerek önemli bir adım attık. Kendisi Türk voleybolunu yakından tanıyan ve kendisini ispatlamış bir antrenör. Milli Takımımızda da başarılı olacağına inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

Nedim Özbey ise; “Böyle önemli bir göreve getirilmekten dolayı son derece mutluyum. Türk voleybolunu çok iyi biliyorum, oyuncuları çok iyi tanıyorum. Genç ve yetenekli bir jenerasyonumuz var. Oyuncu portföyümüz çok iyi ve katılacağımız Altın Avrupa Ligi ve Akdeniz Oyunları’nda başarılı sonuçlar elde etmek için elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ülkemizin Spor Alanlarındaki Gelişimine de Katkı Sağlıyoruz

Gençlerbirliği Bu Kadar Demokrasiyi Kaldırır mı? / METİNER ERDEM