in

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

Yeni Malatyaspor’da Sakatlıkları Olan Oyuncular Hakkında Açıklama

Ankaragücü’ne konuk olacak Yeni Malatyaspor’da sakatlıkları bulunan oyuncular ile ilgili açıklama yapıldı.

15 Eylül Pazar günü saat 17.00’de Eryaman Stadı’nda Ankaragücü’ne konuk olacak Yeni Malatyaspor’un resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, sakatlıkları olan Sakıb Aytaç, Yiğithan Güveli, Gölkhan Töre ve Moryke Fofana’nın son durumları hakkında şu bilgiler verildi:

”Alanyaspor maçı sonrasında sağ bacak üst arka adalesinde ağrı hisseden sporcumuz Sakıb Aytaç’ın, yapılan fizik muayene ve tetkileri sonucunda 1. derece kas zorlanması ve zar yırtığı tespit edilerek planlanan tedavisi tamamlanmış olup, takımla birlikte saha çalışmalarına başlamıştır.

Sezon başı kampı sırasında sol diz dış menisküsünden yaralanan Yiğithan Güveli’nin ağrılarının devam etmesi üzerine yapılan cerrahi konsültasyonlar ve radyolojik tetkikler sonucunda kendisine menisektomi operasyonu uygulanmıştır. Sporcumuzun rehabilitasyon periyodunun yaklaşık 6 hafta sürmesi planlanmaktadır.

Trabzonspor maçında sakatlanan sporcumuz Gökhan Töre’nin fizik tedavisi saglık ekibimiz tarafından ön görülen program doğrultusunda devam etmektedir.

Alanyaspor maçında sol kasık adalesinden yaralanan ve yapılan fizik muayene ve tetkileri sonucunda kas içi kanama ve 2. derece yırtık tespit edilen sporcumuz Moryke Fofana, fizyoterapist eşliğinde düz koşulara başlamıştır.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIBA Dünya Kupası’nda Finalin Adı İspanya-Arjantin

Falcao Şov Başladı