in

Mehmet Yiğiner öğreniyor / KULİS

Ankara kulislerinde ilginç şeyler oluyor, ilginç dedikodular konuşuluyor…

Bu sezon TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Ankaragücü yönetiminin iç transfer operasyonu alkış toplarken, sarı lacivertli yönetimin bu girişimi transfer yasağının kaldırılamaması ihtimaline karşı gerçekleştirdiği, ancak başka planlarının olduğu dillendiriliyor.

Takımın başına İsmail Kartal’ı getiren Ankaragücü yönetimi, iç transferde de, Orhan Gülle ve Mehmet Taşçı dışındaki tüm oyuncuları ile anlaştı.

Ancak sarı lacivertli ekip, iç transferde anlaştığı oyunculardan sadece 6’sını kamuoyu ile paylaştı.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner ile anlaşma yapılan futbolculardan Korcan Çelikay, Enes Kubat, Serkan Balcı, Muhammed Ozan Cengiz, Erhan Şentürk ve Kenan Özer’in fotoğrafları servis edildi.

Transfer yasağını kaldırmak için acil olarak gereken 7 milyon TL’nin bulunması halinde Ankaragücü’nde işlerin başka bir boyuta taşınacağı ve şimdiden ön anlaşmaları yapılan oyuncuların takıma çağırılacağı konuşuluyor.

Transfer yasağının kaldırılması halinde fotoğrafları kamuoyu ile  paylaşılan oyuncuların TFF 1. Lig’i kadrosunda kalacağı, diğerlerinin ise Kahramankazanspor’a gönderileceği ileri sürülüyor.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FENERBAHÇE'DE BU KEZ DE DOUMBIA LİSTEYE GİRDİ

GALATASARAY’IN BAYRAMI 28 HAZİRAN’DA