in

YİĞİNER, SARAY’DAKİ GÖRÜŞME İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftar programından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a aktardıkları ile ilgili açıklama yaptı.

Mehmet Yiğiner’in, Ankaragücü Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı yazılı açıklaması şöyle:

”Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Esnaf teşkilatımıza verdiği iftar yemeği programına katıldık.

Oruçlarımızı açtıktan sonra Sayın Cumhurbaşkanımızla bir süre konuşma imkânı bulduğum iftar programında Ankaragücü’müzün durumu, geldiği nokta ve geleceği ile ilgili düşüncelerimizi kendilerine arz ettim.

Görüşmemizde Ankaragücü’müzün TFF 2’inci Lig’de Şampiyonluğa ulaşmasının kendisini de sevindirdiğini ifade eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ankaragücümüzün şampiyonluğunu tebrik ederek, aynı başarıyı TFF 1’inci Lig’de de sürdürmemizi temenni etti.

Kulübün geçmişten gelen borcu olduğunu, bu anlamda borçların ödenebilmesi için desteğe ihtiyacımız olduğunu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a arz ettim. Bizlere maddi ve manevi anlamda destek olacaklarını söyleyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek’i de yanına çağırarak, “Ankaragücü köklü bir kulübümüz, Ankaragücü’ne el birliği ile sahip çıkmamız gerekiyor. Ekonomik destek noktasında yardımcı olmalıyız. Mehmet sevdiğimiz ve başarılı bir kardeşimiz. Sen de biz de destek vererek Ankaragücü’ne yardımcı olalım” dedi.

Bizler dün olduğu gibi bugünde, yarında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız ve destekçisiyiz. Bu anlamda bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum.

Ankaragücü logosunun vatanı müdafaayı ve asaleti simgelemektedir. Bizlerde Ankaragücü camiası olarak 15 Temmuz Gecesi Milleti Kızılay Meydanı’na davet ederek, logomuzda simgelenen vatanı müdafaa noktasında üzerimize düşen görevi yaptık. Bundan sonrada Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedefi doğrultusunda çok çalışarak kendisine destek olacağız. Ayrıca kulübümüze destek olacağını söz veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek’e de teşekkür ediyoruz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARAGÜCÜ BAŞKANI YİĞİNER SARAY’A GİTTİ

BİR SEZONA BİLE BAŞLAMADAN GÖNDERİLDİ VAKASI DAHA