in

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim HarikaHarika

Yiğiner Yönetiminindeki İsimler Listede Yok

METİNER ERDEM/VİRALSPOR-ÖZEL

MKE Ankaragücü’nün yarın yapılacak olağanüstü genel kurulunda başkanlığa aday olacak Fatih Mert’in listesinde, Mehmet Yiğiner’in yönetiminden hiç kimse yer almayacak.

Fatih Mert ile birlikte liste çalışmalarını sürdüren Ankaragücü’nün eski yöneticilerinden Tamer Açar, çalışmaların son aşamaya geldiğini, listede son rötuşların yapıldığını söyledi.

Açar, VİRALSPOR’un “Sosyal medyada Osman Gazi Kandaş, Levent Yılmaz, Ertan Şahin ve Ercan Soydaş’ın listede yer aldığına” ilişkin paylaşımlar yapıldığını hatırlatması üzerine şunları söyledi:

“Bunlar doğru haberler değil. Bu isimlerden sadece Osman Gazi Kandaş ile görüşüyoruz. Osman Gazi bey çocukluk arkadaşımız. Bizimle birlikte olmasından mutluluk duyarız. Bu isimleri kasıtlı olarak gündeme getirerek, sanki Mehmet Yiğiner yönetiminin devamı olacakmışız gibi bir algı yaratılıyor. Bunlar doğru değil. Biz kimsenin devamı değiliz, asla da olmayız. Ankaragücü’ne hizmet için yola çıkmış bu insanlara destek olmak gerekir. Biz tüm camianın desteğini bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği’nden Kupaya Erken Veda

Yabancı Sayısını Düşürmeyi Planlıyoruz