in

YILDIRIM’IN AÇIKLAYACAĞI İSİMLERDEN BİRİ HATEM BEN ARFA

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın ”bu hafta 4 transferi açıklayacağız” demesinin ardından sarı lacivertliler büyük bir beklenti içine girerken, başkan Yıldırım’ın bu akşam çıkacağı canlı televizyon yayını heyecana yol açtı.

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım’ın bu akşam canlı yayında açıklayacağı isimlerden birinin PSG’den Fransız oyuncu Hatem Ben Arfa olduğu iddia ediliyor.

Fransız basınında yer alan haberlere göre Ben Arfa, PSG’nin idman tesisleri olan Camp des Loges’de (Ooredoo Training Centre) bulunan eşyalarını topladı. 30 yaşındaki oyuncu, takım arkadaşlarıyla da vedalaştı ve ayrılması kesinleşti.

Yine Fransız basınıdaki haberlerde, Ben Arfa’nın PSG ile sorununu çözmesinin ardından yeni takımının bu hafta açıklanacağı ifade edildi.

Öte yandan, Hatem Ben Arfa’da bir sorun çıkması halinde sarı lacivertli ekibin alternatif olarak Santos forması giyen Lucas Lima için görüşmelerin de sürdüğü bildirildi.

YILDIRIM CANLI YAYINA ÇIKIYOR

Öte yandan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’nın sunduğu %100 Futbol’da yeni sezonun başlamasına günler kala merak edilen soruları yanıtlayacak.

Canlı yayınlanacak program saat 20.00’da başlayacak.

TRANSFER HAREKATI

Sarı lacivertli yetkililerin bu sabah Madrid’e gideceği ve Arsenalli Lucas Perez’in transferi için görüşme yapacağı ifade edildi.
Fenerbahçe’de Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ve İdari Menajer Hasan Çetinkaya sabah saatlerinde Madrid’e giderek görüşmeler yapacak.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASMANI COPELLO ESCOBAR 400 METRE ENGELLİDE FİNALDE

BEKLENTİLER VE EKSİKLER ORTADA