in

YUSUF’U DA, ABDÜLKADİR’İ DE SATMAYA NİYETİMİZ YOK

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yabancı sınırlaması üzerine tartışmaların yapıldığı bir dönemde Yusuf Yazıcı  ve Abdülkadir Ömür’ü Türk futboluna kazandırmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Muharrem Usta “Her ikisi de sezon sonuna kadar bizimle, şu an için onları satma gibi bir düşüncemiz yok” ifadelerini kullandı.

Yusuf ve Abdülkadir’in terbiyeli ve kolay şımarmayacak karakterlere sahip olduğuna belirten Usta “Yusuf için Avrupa’dan 3 kulüp çok ciddi şekilde bastırıyor. Abdülkadir için de Avrupa kulüpleri bizden randevu istiyorlar ama onlar yolun başında” dedi.

Muharrem Usta, “Puan tablosunda durumumuz tatminkar değil. Özellikle İstanbul’da zor deplasmanlara çıktık ve bu maçları genel anlamda iyi şekilde noktaladık. İlk 7 haftada özellikle Anadolu maçlarında beklemediğimiz puan kayıpları yaşadık. Milli Takım arasından sonraki periyod ise artık seri galibiyetlere başlama zamanı” dedi.

Savunmada zaafları olduğuna kaydeden Muharrem Usta “Savunmada zaafiyet yaşadığımız ortada. Milli takım arasında tüm teknik kadro bu zaafı ortadan kaldırmak adına yoğun bir çaba sarf ediyor” şeklinde konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NEGREDO'NUN TRANSFERİNDEN GÜNEŞ'İN HABERİ YOK

NAİM İÇİN DONÖR ARANIYOR