in

Zorlu Bir Maç Olacak

TFF 1. Lig’in 10. haftasında deplasmanda Beypiliç Boluspor’la karşılaşacak olan Ankaraspor’da teknik direktörü Mustafa Özer, ”Boluspor maçının zorlu bir maç olacağı düşüncesindeyim. Rakibin eksiklerinden ziyade takımımın aldığı taktik becerileri, sahaya yansıtıp yansıtamadığı benim için daha büyük önem arz ediyor.” dedi.

Boluspor’un iyi oyunculardan kurulu kaliteli bir takım olduğuna vurgu yapan tecrübeli teknik adam, “Rakibimizde koronadan dolayı birtakım eksiklerin olduğunu biliyoruz fakat bu ligde eksik diye bir durum söz konusu değil. Federasyona 30 kişilik bir oyuncu listesi veriyorsunuz aynı zamanda altyapıdan oyuncu alma gibi bir şansınız söz konusu. O yüzden bu duruma eksik gözüyle bakmıyorum. Boluspor maçının zorlu bir maç olacağı düşüncesindeyim. Diğer yandan Korona’ya yakalan kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Ekibiyle birlikte rakibi çok iyi analiz ettiklerini belirten tecrübeli teknik adam, “Milli maç arasını iyi değerlendirdik. Birkaç tane sakat oyuncumuz vardı onlarında takıma katılmasıyla kadromuz yavaş yavaş yerine oturmaya başladı. Rakibin eksiklerinden ziyade takımımın aldığı taktik becerileri, sahaya yansıtıp yansıtamadığı benim için daha büyük önem arz ediyor. Maçlarda bireysel olarak az hata yapan ve iyi konsantre olan takım her zaman başarıya ulaşan taraf oluyor. İnşallah az hata yapıp ve iyi konsantre olup deplasmandan çok arzuladığımız 3 puanla döneriz” şeklinde konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe’de Bir Pozitif Vaka Daha

Altındağspor’a Teknik Adam Değişikliği Yaradı