Futbolda günün sonuçları.
SÜPER LİG
HangiKredi Ümraniyespor-Corendon Alanyaspor: 3-1
Kasımpaşa-MKE Ankaragücü: 1-1
Bitexen Giresunspor-İstanbulspor: 3-2
Galatasaray-Beşiktaş: 2-1
Gaziantep FK-Yukatel Kayserispor: 1-2
Fraport TAV Antalyaspor-VavaCars Fatih Karagümrük: 4-2
Trabzonspor-Arabam.com Konyaspor: 2-2
Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor: 1-0
Atakaş Hatayspor-Medipol Başakşehir: 3-3
1. LİG
20.00 Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK: 3-1
Bodrumspor-Dyorex Boluspor: 1-0
Manisa FK-Sakaryaspor: 2-1
Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği: 2-2
Adanaspor-Pendikspor: 3-2
Altay-Beyçimento Bandırmaspor: 1-1
Altaş Denizlispor-Tuzlaspor: 4-3
Yılport Samsunspor-Göztepe: 1-0
Eyüpspor-Altınordu: 2-1
TFF 2. LİG
BEYAZ GRUP
Amed Sportif Faaliyetler-Ankaraspor: 0-0
Şanlıurfaspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor: 1-1
Somaspor-Isparta 32 Spor: 2-0
Eşin Group Nazilli Belediyespor-Menemen FK: 2-0
Bursaspor-Düzce Cam Düzcespor: 0-0
Hes İlaç Afyonspor-Anagold 24 Erzincanspor: 0-0
Batman Petrolspor-İnegölspor: 1-0
Çorum FK-Bayburt Özel İdare: 3-0
Sivas Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu: 1-0
KIRMIZI GRUP
Etimesgut Belediyespor-Teco Karacabey Belediyespor: 2-1
GMG Kastamonuspor-Diyarbekirspor: 2-1
Ankara Demirspor-İskenderunspor: 1-1
Kocaelispor-Bitexen Vanspor: 4-2
Kırşehir FK-Zonguldak Kömürspor: 0-2
Serik Belediyespor-Adıyaman FK: 3-2
Sarıyer-1461 Trabzon FK: 0-3
Bucaspor 1928-Fethiyespor: 3-1
Uşakspor-Pazarspor: 1-1
Baynet İnşaat Balıkesirspor-Weecoins Kırklarelispor: 1-1
TFF 3. LİG
1. GRUP
Yeni Mersin İdmanyurdu-1922 Konyaspor: 2-0
BC Group Ağrı 1970-Karbel Karaköprü Belediyespor: 0-0
Çatalcaspor-Hacettepe 1945: 0-1
Amasyaspor-Eskişehirspor: 4-0
Yomraspor-Karşıyaka: 0-1
1954 Kelkit Belediyespor-Edirnespor: 1-0
Entegre Solar Elazığspor-Nevşehir Belediyespor: 2-2
Belediye Kütahyaspor-Belediye Derincespor: 2-2
52 Orduspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 2-2
2. GRUP
Ayvalıkgücü Belediyespor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor: 0-0
Amberçay Eynesil Belediyespor-Ofspor 1967: 1-1
Ergene Velimeşespor-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-1
Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Karaman FK: 0-3
Kuşadasıspor-Bayrampaşa: 2-0
Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-23 Elazığ FK: 3-3
Armoni Alanya Kestelspor-Darıca Gençlerbirliği: 0-0
Bulvaspor-Turgutluspor: 2-2
3. GRUP
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri-Merkür Holding Erbaaspor: 2-0
Fatsa Belediyespor-Kepez Belediyespor: 1-1
Siirt İl Özel İdaresi-Bursa Yıldırımspor: 2-0
Bergama Belediyespor-Malatya Arguvanspor: 5-1
Bitexen Sapanca Gençlikspor-Efeler 09 FK: 2-1
Osmaniyespor-Muş 1984 Muşspor: 2-1
68 Aksaray Belediyespor-Artvin Hopaspor: 2-1
Güneş Holding Çankaya FK-Akhisarspor: 2-0
Niğde Anadolu FK-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-2