in

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm

Ankaragücü Hatıra Bilet Kampanyasına Büyük İlgi

Ankaragücü Kulübü’nün, korona virüs salgını sürecinde seyircisiz oynanacak maçlar nedeniyle yaşanan ekonomik gelir kaybına bir nebze de olsa katkı sağlaması amacıyla başlattığı ”Hatıra bilet” uygulamasına Ankara’da her kesimden ilgi büyüyor.

Taraftarın büyük ilgi göstediği kampanyaya Ankaragücü eski Başkanı Mehmet Yiğiner de katıldı.

Yiğiner sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bilet alarak destek verdiğini belirterek, ”Asırlık çınar MKE Ankaragücü’müz tarafından başlatılan “Hatıra Bileti” kampanyasına biletlerimizi alarak destek olduk. İyi gününde, kötü gününde hep beraberiz. Çünkü biz Ankaragüçlüyüz!” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ankaragücü Genel Kurulu’nda konuşma yaparken kürsüde saldırıya uğrayan Ali İhsan Mutlu’nun da, kampanyaya katıldığı ve 1910 hatıra bilet aldığı açıklandı.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert sosyal medya hesabından, ”Moskova’dan  e-store üzerinden 1910 adet gecekondu bileti satın alan Ali İhsan Mutlu’ya teşekkür ediyorum.” paylaşımını yaptı.

Ali İhsan Mutlu da sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

”Ankaragücü’müzün başlattığı kampanyaya, ben de, şahsım ve dostlarım adına, 1910 adet hatıra bileti alarak destek oluyoruz. Ankaragücü’müzün mutlu yarınları için her daim yanındayız. Bize bu fırsatı sağlayan Başkanımız @fatihmert1910 ve @tameracar2 ‘e ayrıca teşekkür ederim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salgın Döneminde 10 Futbolcu Kulübünden Ayrıldı

Gökçek Ailesi Osmanlıspor’u Sattı