in

BAŞAKŞEHİR DEVLER LİGİ'NDE SAHNE ALIYOR

Şampiyonlar Ligi sahnesine ilk kez ön eleme turundan çıkacak olan Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve takım kaptanı Emre Belözoğlu, Club Brugge ile yarın TSİ 22.00’de oynanacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Abdullah Avcı, “Avrupa tecrübesi olan bir takımla karşılaşacağız. Ancak bizim de tecrübeli oyuncularımız var. Takım kaptanımız Emre, bugün uluslararası seviyede en fazla maça çıkan Türk futbolcu. Böyle de tecrübeli oyunculara sahibiz. Rakibimiz bizden önce bu maça hazırlanmaya başladı. Bu bizim için dezavantaj olabilir. Ancak sisteme dayalı ve önemli oyunculara sahip bir takımız. Bu maç için planımızı yaptık” diye konuştu.

EMRE BELÖZOĞLU: TÜRK FUTBOLUNU EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Emre Belözoğlu ise kulübün Türk futbolunda örnek olma yolunda ilerlediğini belirtti.

Emre, “Club Brugge’ün Avrupa futbolundaki tarihinde geçmişte yapmış olduğu başarılara saygı duyuyorum. İki ayaklı maç olacak. Her iki takım adına da zor olacak. Biz iyi konsantre olduk. Yarın sahaya çıkıp, ülkemizi ve Türk futbolunu en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VAN PERSIE STRUM GRAZ MAÇINDA YOK

BEŞİKTAŞ REAL VALLADOLİD MAÇINDA BERABERLİK VAR