in

ŞaşırtıcıŞaşırtıcı BeğenmedimBeğenmedim BeğendimBeğendim GüldümGüldüm HarikaHarika

Beşiktaş’ın Cyle Larin Transferi Bilmeceye Dönüştü

Beşiktaş’ın, Cyle Larin transferindeki pürüzlere bir yenisi eklendi. ABD ekibi Orlando City, transferin hukuksuz olduğunu açıklarken bugün yeni bir belge yayınlandı.

Siyah beyazlılar transferde herhangi bir usulsüzlük olmadığını açıklarken Orlando City, Larin’in sözleşmesindeki uzatma opsiyonunu kullandığını geçen sene içinde MLS yönetimine bildirdiği öğrenildi. Konuyla ilgili bildirimin de lig yönetimi tarafından kayıt altına alındığı ortaya çıktı.

ABD’de sezonun sona ermesinin ardından yapılan güncellemede, ligdeki tüm takımların ve kadrolarındaki futbolcuların kontrat durumları hakkındaki bilgilendirmede bulunuyor.

MLSSoccer.com’da 14 Aralık tarihli yapıldığı belirtilen güncellemede Orlando City takımındaki futbolculardan sözleşmesi sürenler, sözleşmesi bitenler, sözleşmedeki (uzatma) opsiyonu kullanılanlar ve kullanılmayanlar tek tek sıralanıyor.

Sekiz futbolcu için opsiyonun kullanıldığı, sekizi için kullanılmadığı Orlando’da Cyle Larin, kontratındaki opsiyon kullanılan isimler arasında gösteriliyor ve MLS yönetimi oyuncunun sözleşmesinin uzatıldığını teyit ediyor.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Badminton Nedir? Nasıl Oynanır? Kuralları Nelerdir?

Futbol Tarihinin En Büyük Takası