in

TÜRKİYE KUPASI 1. TUR KURA ÇEKİMİ YAPILDI

Türkiye Kupası maç tarihleri ile 1. tur eşleşmeleri ve maç programı belli oldu.

33’ü amatör 42 takımın katılacağı 1. tur müsabakaları, 22 Ağustos Salı günü tek maç eleme usulüne göre oynanacak.

Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 21 takım 2. tur müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

TÜRKİYE KUPASI’NDA 1. TUR EŞLEŞMELERİ

22.AĞUSTOS.2017 SALI

IĞDIR ARASSPOR-KARS 36 SPOR (MERKEZ SEMT KARAAĞAÇ)      15:30

ARTVİN HOPASPOR-SERHAT ARDAHANSPOR (HOPA İLÇE)               15:30

MARDİN 47 SPOR-SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR (21 KASIM ŞEHİR STADI) 15:30

YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR-TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ (YÜKSEKOVA İLÇE) 15:30

MUŞSPOR FC-DERSİMSPOR ( -SEYİRCİSİZ)                                          15:30

AĞRI 1970 SPOR-62 PERTEKSPOR (VALİ LÜTFÜ YEĞENOĞLU)          15:30

ARSİNSPOR-YENİ ORDUSPOR (ARSİN İLÇE)                                          15:30

MODAFENSPOR-EDİRNESPOR (ALEMDAĞ STADI)                                16:00

ERGENE VELİMEŞESPOR-EROKSPOR A.Ş.                                           16:00

ALTINOVA BLD-BOZÜYÜK VİTRASPOR (HERSEKZADE AHMETPAŞA STADI) 16:00

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-KÜTAHYASPOR (TAVŞANLI ADA)                16:00

TURGUTLUSPOR-UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. (TURGUTLU YEDİ EYLÜL)     16:00

ISPARTA DAVRAZSPOR-BUCAK BLD OĞUZHANSPOR (ISPARTA ATATÜRK) 16:00

BARTINSPOR-TÜRK METAL KIRIKKALESPOR (BARTIN ATATÜRK)        16:00

MKE KIRIKKALESPOR-YOZGATSPOR 1959 FK (FİKRET KARABUDAK) 16:00

YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR-1074 ÇANKIRISPOR                            16:00

YEŞİL KIRŞEHİRSPOR-68 AKSARAY BELEDİYESPOR (KIRŞEHİR AHİ) 16:00

KARAMAN BELEDİYESPOR-NEVŞEHİRSPOR GENÇLİK (KEMAL KAYNAŞ) 16:00

SİNOPSPOR-YENİ AMASYASPOR (SİNOP MERKEZ DOKUZOĞLU)        16:00

Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD-KİLİS BELEDİYESPOR (ŞANLIURFA GAP)     16:00

OSMANİYESPOR FK-ADIYAMAN 1954 SPOR 16:00

 

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TAKIMIN COŞKUSU MUTLU ETTİ

TFF 1. Lig’de en pahalı 11’in sekizi Rize’den / METİNER ERDEM