in ,

Yılın En Önemli 500 Futbolcusu Arasında Fenerbahçe’den Kimse Yok

Ünlü World Soccer dergisinin yayınladığı, Dünyada yılın en önemli 500 futbolcusu listesinde A Milli Takım’dan 3 oyuncu yer aldı.

Süper Lig’den 12 futbolcunun girdiği listede Fenerbahçe’den hiçbir oyuncu yer almadı.
En önemli 500 futbolcu arasında A Milli Takım’dan Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz ve Cengiz Ünder de kendine yer buldu.

Süper Lig’den listeye giren 12 futbolcu şunlar:

Beşiktaş: Vagner Love, Atiba, Quaresma, Talisca, Pepe
Galatasaray: Belhanda, Nagatomo, Gomis
Trazonspor: Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı
Başakşehir: Visca, Adebayor

DÜNYADA YILIN EN ÖNEMLİ 500 FUTBOLCUSU İSE ŞÖYLE:

ALBANIA
Elseid HYSAJ – Napoli (Ita)*

ALGERIA
Yacine BRAHIMI – Porto (Por)
Riyad MAHREZ – Leicester City (Eng)

ARGENTINA
Laurato ACOSTA – Lanus*
Sergio AGUERO – Manchester City (Eng)
Franco ARMANI – River Plate*
Ezequiel BARCO – Atlanta United (USA)*
Diego BUONANOTTE – Universidad Catalica (Chl)*
Franco CERVI – Benfica (Por)*
Angel DI MARIA – PSG (Fra)
Paulo DYBALA – Juventus (Ita)
Alejandro GOMEZ – Atalanta (Ita)
Nahuel GUZMAN – Tigres (Mex)*
Gonzalo HIGUAIN – Napoli (Ita)
Mauro ICARDI – Inter (Ita)
Gaston LODICO – Lanus*
Agustin MARCHESIN – America (Mex)*
Laurato MARTINEZ – Racing*
Lionel MESSI – Barcelona (Spa)
Nicolas OTAMENDI – Manchester City (Eng)*
Leandro PAREDES – Zenit (Rus)
Christian PAVON – Boca Juniors
Lucas PRATTO – River Plate
Lucas RODRIGUEZ – Estudiantes*
Maxi RODRIGUEZ – Penarol (Uru)
Emiliano SALA – Nantes (Fra)
Carlos TEVEZ – Boca Juniors
Diego VALERI – Portland Timbers (USA)*

ARMENIA
Henrikh MKHITARYAN – Arsenal (Eng)

AUSTRALIA
Aaron MOOY – Huddersfield Town (Eng)*

AUSTRIA
David ALABA – Bayern (Ger)
Michael GREGORITSCH – Augsburg (Ger)*
Marcel SABITZER – RB Leipzig (Ger)
Stefan SCHWAB – Rapid Vienna*
Andreas ULMER – Red Bull Salzburg*

BELGIUM
Toby ALDEREIWALD – Tottenham (Eng)
Thibaut COURTOIS – Chelsea (Eng)
Kevin DE BRUYNE – Manchester City (Eng)
Mousa DEMBELE – Tottenham (Eng)
Leander DENDONCKER – Anderlecht
Eden HAZARD – Chelsea (Eng)
Vincent KOMPANY – Manchester City (Eng)*
Romelu LUKAKU – Manchester United (Eng)
Dries MERTENS – Napoli (Ita)
Thomas MEUNIER – Paris Saint Germain (Fra)*
Radja NAINGGOLAN – Roma (Ita)
Youri TIELEMANS – Monaco (Fra)*
Hans VANAKEN – Club Brugge*
Jan VERTONGHEN – Tottenham (Eng)
Axel WITSEL – Tianjin Quinjian (Chn)*

BOLIVIA
Juan Carlos AARCE – Bolivar*
Martin SMEDBERG-DALENCE – Bolivar *

BOSNIA
Edin DZEKO – Roma (Ita)*
Miralem PJANIC – Juventus (Ita)
Edin VISCA – Istanbul BB (Tur)*

BRAZIL
ALEX SANDRO – Juventus (Ita)I*
ALISSON – Roma (Ita)*
Felip ANDERSON – Lazio (Ita)
ARTHUR – Gremio*
Renato AUGUSTO – Beijing Guoan (Chn)
CASEMIRO – Real Madrid (Spa)
CASSIO – Corinthians*
Philippe COUTINHO – Barcelona (Eng)
DANILO Barbosa – Braga (Por)*
EDERSON – Manchester City (Eng)
FABINHO – Monaco (Fra)
FERNANDINHO – Manchester City (Eng)
FILIPE LUIS – Atletico Madrid (Spa)
ROBERTO FIRMINO – Liverpool (Eng)
GABRIEL BARBOSA – Internazionale (Ita)
Pedro GEROMEL – Gremio*
Marcelo GROHE – Gremio*
HULK – Shanghai SIPG (Chn)
JADSON – Corinthians*
Gabriel JESUS – Manchester City
JONAS – Benfica (Por)
Lucas LIMA -Palmeiras
LUAN – Gremio
LUIZ GUSTAVO – Marseille (Fra)*
MALCOM – Bordeaux (Fra)
MARCELO – Real Madrid (Spa)
MARQUIINHOS – PSG (Fra)*
MIRANDA – Inter (Ita)
NALDO – Schalke (Ger)
NEYMAR – Barcelona (Spa)
PAULINHO – Barcelona (Spa)
PAULINHO – Vasco de Gama*
RAPHINHA – Vitoria Guimaraes (Por)*
RODRIGUINHO – Corinthians*
TALISCA – Benfica (Por)
Alex TELLES – Porto (Por)*
THIAGO SILVA – PSG (Fra)
VAGNER LOVE – Besiktas (Tur)*
VINICIUS JUNIOR – Flamengo
WILLIAN – Chelsea (Eng)
BULGARIA
Ivelin POPOV – Spartak Moscow

CAMEROON
Vincent ABOUBAKAR – Porto (Por)
Karl TOKO EKAMBI – Angers (Fra)*
Andre ONANA – Ajax (Hol)*
Andre-Frank ZAMBO ANGUISSA – Marseille (Fra)

CANADA
Lucas CAVALLINI – Penarol (Uru)
Atiba HUTCHINSON – Besiktas (Tur)*

CAPE VERDE
Djaniny TAVARES – Santos Laguna (Mex)*

CHILE
Charles ARANGUIZ – Bayer Leverkusen (Ger)
Nicolas CASTILLO – Pumas (Mex)
Gonzalo JARA – Universidad de Chile*
Alexis SANCHEZ – Arsenal (Eng)
Jaime VALDES – Colo Colo
Jorge VALDIVIA – Colo Colo
Eduardo VARGAS – Tigres (Mex)
Arturo VIDAL – Bayern Munich (Ger)

CHINA
WU Lei – Shanghai SIPG

COLOMBIA
Abel AGUILAR – Deportivo Cali*
Wilmar BARRIOS – Boca Juniors*
Miguel BORJA – Palmeiras (Bra)
Yimmi CHARA – Junior*
Radamel FALCAO – Monaco (Fra)
Teo GUTIERREZ – Junior
Stefan MEDINA – Monterrey (Mex)*
Yerry MINA – Barcelona (Spa)
Juan Fernando QUINTERO – Porto (Por)
James RODRIGUEZ – Real Madrid (Spa)
Carlos SANCHEZ – Fiorentina (Ita)*
Davinson SANCHEZ – Tottenham (Eng)
Macnelly TORRES – Atletico Nacional
Duvan ZAPATA – Napoli (Ita)*

COSTA RICA
Keylor NAVAS – Real Madrid (Spa)
Bryan Ruiz – Sporting (Por)*

CROATIA
Franko ANDRIJASEVIC – Gent (Blg)*
Filip BRADARIC – Rijeka*
Ante CORIC – Dinamo Zagreb
Nikola KALINIC – Fiorentina (Ita)
Marko LIVAJA – Las Palmas (Spa)*
Lovro MAJER – Lokomotiva*
Mario MANDZUKIC – Juventus (Ita)
Luka MODRIC – Real Madrid (Spa)
Ivan PERISIC – Inter (Ita)
Ivan RAKITIC – Barcelona (Spa)
Danijel SUBASIC – Monaco (Fra)

CZECH REPUBLIC
Jakub JANKTO -Udinese (Ita)
Pavel KADERABEK – Hoffenheim (Ger)
Michael KRMENCIK – Viktoria Plzen*
Jiri PAVLENKA – Werder Bremen (Ger)*
Patrik SCHICK- Sampdoria (Ita)

DENMARK
Andreas CHRISTENSEN – Chelsea (Eng)
Thomas DELANEY – Werder Bremen (Ger)
Kaspar DOLBERG – Ajax (Hol)
Christian ERIKSEN – Tottenham (Eng)
Nicolai JORGENSEN – Feyenoord (Hol)
William KVIST – Copenhagen*
Kaspar SCHMEICHEL – Leicester city (Eng)
Pione SISTO – Celta Vigo (Spa)*

DOMINICAN REPUBLIC
Mariano DIAZ – Lyon (fra)*

DR CONGO
Cedric BAKAMBU – Villarreal (Spa)

ECUADOR
Billy ARCE – Independiente del Valle*
Maximo BANGUERA – Barcelona (Ecu)
Jefferson MONTERO – Swansea (Eng)*
Ayrton PRECIADO – Emelec*

EGYPT
Essam EL HADARY – Al Taawoun (Sau)*
Ahmed FATHY – Al Ahly*
SHIKABALA – Zamalek*
Mohamed SALAH – Roma (Eng)

ENGLAND
Dele ALLI – Tottenham
Eric DIER- Tottenham
Phil FODEN – Manchester City*
Harry KANE – Tottenham
Jesse LINGARD – Manchester United*
Mason MOUNT – Chelsea*
Marcus RASHFORD – Manchester United
Jadon SANCHO – Borussia Dortmund (Ger)*
Raheem STERLING – Manchester City
Jamie VARDY – Leicester City
Kyle WALKER – Manchester City

FINLAND
Lukas KHRADECKY – Eintracht Frankfurt (Ger)*

FRANCE
Houssem AOUAR – Lyon*
Wissam BEN YEDDER – Sevilla (Spa)
Karim BENZEMA – Real Madrid (Spa)
Kingsley COMAN – Bayern (Ger)
Ousmane DEMBELE – Barcelona (Spa)
Abdou DIALLO – Mainz (Ger)*
Nabil FEKIR – Lyon
Andre-Pierre GIGNAC – Tigres (Mex)
Olivier GIROUD – Chelsea(Eng)
Vafetimbi GOMIS – Galatasaray (Tur)*
Maxime GONALONS – Lyon
Antoine GRIEZMANN – Atletico Madrid (Spa)
Geoffrey KONDOGBIA – Internazionale (Ita)*
N’Golo KANTE – Leicester City (Eng)
Aymeric LAPORTE – Athletic Bilbao (Spa)
Thomas LEMAR – Monaco
Hugo LLORIS – Tottenham (Eng)
Blaise MATUIDI – PSG
Kylian MBAPPE – Paris Saint Germain
Nordi MUKIELE – Montpellier*
Tanguy NDOMBELE – Amiens*
Steven NZONZI – Sevilla (Spa)
Benjamin PAVARD – Stuttgart (Ger)*
Dimitri PAYET – Marseille (Eng)
Loic PERRIN – Saint-Etienne
Paul POGBA – Manchester United (Eng)
Adrien RABIOT – Paris Saint Germain*
Franck RIBERY – Bayern (ger)
Valentin RONGIER – Nantes*
Jerome ROUSSILLON – Montpellier*
Morgan SANSON – Marseille
Djibril SIDIBE – Monaco*
Martin TERRIER – Lyon*
Florian THAUVIN – Marseille
Corentin TOLISSO – Bayern (Ger)
Adrien TREBEL – Anderlecht (Blg)*
Samuel UMTITI – Barcelona (Spa)
Dayot UPAMECANO – RB Leipzig (Ger)*
Raphael VARANE – Real Madrid (Spa)

GABON
Pierre-Emerick AUBAMEYANG – Arsenal (Ger)

GERMANY
Oliver BAUMANN – Hoffenheim*
Lars BENDER – Leverkusen*
Jerome BOATENG – Bayern
Julian BRANDT – Leverkusen
Daniel CALIGIURI – Schalke*
Dennis GEIGER – Hoffenheim*
Julian DRAXLER – Schalke
Leon GORETZKA – Schalke
Mario GOTZE – Bayern*
Ilkay GUNDOGAN Dortmund
Marcel HALSTENBERG – RB Leipzig*
Kai HAVERTZ – Leverkusen*
Jonas HECTOR – Koln
Benjamin HENRICHS – Leverkusen
Mats HUMMELS – Dormund
Joshua KIMMICH – RB Lepizig
Toni KROOS – Real Madrid (Spa)
Philipp MAX – Augsburg
Max MEYER – Schalke*
Thomas MULLER – Bayern
Manuel NEUER – Bayern
Mesut OZIL – Arsenal (Eng)
Nils PETERSEN – Freiburg*
Maximilian PHILIPP – Borussia Dortmund*
Marvin PLATTENHARDT – Hertha Berlin*
Marco REUS – Dortmund
Sebastian RUDY – Bayern
Leroy SANE – Schalke
Lars STINDL – Borussia Monchengladbach
Niklas SULE – Bayern*
Jonathan TAH – Leverkusen
Marc-Andre TER STEGEN Barcelona (Spa)
Sven ULREICH – Bayern Munich*
Mark UTH – Hoffenheim
Sandro WAGNER – Bayern
Julian WEIGL – Dortmund
Timo WERNER – RB Leipzig
Marius WOLF – Eintracht Frankfurt*

GHANA
Thomas PARTEY – Atletico Madrid (Spa)

GREECE
Petros MANTALOS – AEK*
Panagiotis RETSOS – Leverkusen (ger)*

GUINEA
Naby KEITA – RP Leipzig (Ger)

HOLLAND
Frankie DE JONG – Ajax*
Luuk DE JONG – PSV*
Matthijs DE LIGT – Ajax*
Stefan DE VRIJ – Lazio (Ita)*
Memphis DEPAY – Lyon (Fra)
Bas DOST – Sporting (Por)
Justin KLUIVERT – Ajax*
Arjen ROBBEN – Bayern (Ger)
Donny VAN BEEK – Ajax*
Virgil VAN DIJK – Liverpool (Eng)*
Ruud VORMER – Club Brugge )Blg)

HUNGARY
Peter GULACSI – RB Leipzig (Ger)*
Nemanja NIKOLIC – Chicago Fire (USA)

ICELAND
Alfred FINNBOGASON – Augsburg (Ger)*
Johann Berg GuUDMUNDSSON – Burnley (Eng)*
Gylfi SIGURDSSON – Swansea (Eng)

INDIA
Sunil CHHETRI – Bengaluru

IRAN
Sardar AZMOUN – Rubin Kazan (Rus)
Saeid EZATOLAHI – Rostov (Rus)*
Alireza JAHANBAKHSH – AZ (Hol)*
Kaveh REZAEI- Charleroi (Blg)*
Mehdi TAREMI – Al Gharafa (Qat)*

ISRAEL
Munas DABBUR – Red Bull Salzburg (Aut)
Eran ZAHAVI – Guangzhou R&F (Chn)*

ITALY
Mario BALOTELLI – Nice (Fra)
Andrea BELOTTI – Torino
Leonardo BONUCCI – Juventus
Gigi BUFFON – Juventus
Mattia CALDARA – Juventus*
Antonio CANDREVA – Internazionale
Giorgio CHIELLINI – Juventus
Federico CHIESA – Fiorentina*
Andrea CONTI – Milan*
Patrick CUTRONE – Milan
Gianluigi DONNARUMMA – Milan
Stephan EL SHAARAWY – Roma*
Sebastian GIOVINCO – Toronto (USA)
Ciro IMMOBILE – Lazio*
Lorenzo INSIGNE – Napoli
JORGINHO – Napoli*
Moise KEAN – Juventus*
Pietro PELLEGRI – Monaco (Fra)*
Marco VERRATTI – PSG (Fra)
Simone ZAZA – Juventus

IVORY COAST
Roger ASSALE – Young Boys (Swi)*
Serey DIE – Basle (Swi)*
Jean-Philippe GBAMIN – Mainz (Ger)*
Yann KARAMOH – Caen (Fra)
Sekou SANOGO – Young Boys (Swi)*
Jean Michael SERI – Nice (Fra)
Wilfried ZAHA – Crystal Palace (Eng)

JAMAICA
Leon BAILEY – Leverkusen (Ger)

JAPAN
Keisuke HONDA – Pachuca (Mex)
Yuya KUBO – Gent (Blg)*
Tomoaki MAKINO – Urawa Red Diamonds*
Ryota MORIOKA – Anderlecht (Blg)*
Yuto NAGATOMO – Internazionale (Ita)*
Shoya NAKAJIMA – Portimonense (Por)*
Kengo NAKAMURA – Kawasaki Frontale*
Shinji OKAZAKI – Leicester City (Eng)
Hotaro YAMAGUCHI – Cerezo Osaka*
Maya YOSHIDA – Southampton (Eng)

MEXICO
Oswaldo ALANIS – Chivas*
Nestor ARAUJO – Santos Laguna
Jesus CRONOA – Porto (Por)
Giovanni DOS SANTOS- Los Angeles Galaxy (USA)
Jonathan DOS SANTOS – Los Angeles Galaxy (USA)
Marco FABIAN – Eintracht Frankfurt (Ger)
Jesus GALLARDO – Pumas*
Jonathan GONZALEZ – Monterrey*
Andres GUARDADO – Real Betis (Spa)
Javier HERNANDEZ – West Ham (Eng)
Hector HERRERA – Porto (Por)*
Hirving LOZANO – PSV (Hol)
Henry MARTIN – America*
Guillermo OCHOA – Standard Liege (Blg)*
Oribe PERALTA – America
Diego REYES – Porto Por)
Carlos VELA – LA FC (USA)

MONTENEGRO
Marko JANKOVIC – Partizan (Srb)*

MOROCCO
Younes BELHANDA – Galatasaray (Tur)*
Mehdi BENATIA – Juventus (Ita)*
Sofiane BOUFAL – Southampton (Eng)*
Mbark BOUSSOUFA – Al Jazira (UAE)*
Karim EL AHMADI – Feyenoord (Hol)
Ayoub EL KAABI – RS Berkane*
Achraf HAKIMI – Real Madrid (Spa)*
Amine HARIT – Schalke (Ger)*
Zakaria LABYAD – Utrecht (Hol)*
Noussair MAZRAOUI – Ajax (Hol)*
Hakim ZIYECH- Ajax (hol)

NIGERIA
Leon BALOGUN – Mainz (Ger)*
John Obi MIKEL – Tianjin TEDA (Chin)*
Victor MOSES – Chelsea (Eng)
Henry ONYEKURU – Everton (Eng)

NORWAY
Mohamed ELYOUNOUSSI – Basle (Swi)*
Martin ODEGAARD – Real Madrid (Spa)*
Tore REGINIUSSEN – Rosenborg*

PANAMA
Roman TORRES – Seattle Sounders (USA)*

PARAGUAY
Miguel ALMIRON – Atlanta United (USA)
Nestor CAMACHO – Olimpia
Oscar CARDOZO- Libertad*
Jesus MEDINA – New York City (USA)*
Alfio OVIEDO – Cerro Porteno*
Rodrigo ROJAS – Cerro Porteno*

PERU
Cristian BENAVENTE – Charleroi (Blg)*
Christian CUEVA- Sao Paulo (bra)
Jefferson FARFAN – Lokomotiv Moscow (Rus)*
Edison FLORES – AaB (Den)
Paolo GUERRERO – Flamengo (Bra)
Alejandro HOHBERG – Allianza Lima
Raul RUIDIAZ – Morelia (Mex)*

PHILIPPINES
Stephan SCHROCK – Ceres-Negros*

POLAND
Kamil GLIK – Monaco (Fra)
Robert LEWANDOWSKI – Bayern (Ger)
Lukasz PISZCZEK – Borussia dortmund (Ger)
Piotr ZIELINSKI – Napoli )Ita)
Szymon ZURKOWSKI – Gornik Zabze*

PORTUGAL
William CARVALHO – Sporting
DANILO PEREIRA – FC Porto
Bruno FERNANDES- Sporting
Goncalo GUEDES – Paris Saint Germain (Fra)
Anthony LOPES – Lyon (Fra)*
JOAO MOUTINHO – Monaco (Fra)*
Rui PATRICIO – Sporting
PEPE – Besikta (Tur)
Ricardo QUARESMA – Besiktas (Tur)
RICARDO Pereira – Porto (Por)*
Andre SILVA – Milan (Ita)
Bernardo SILVA – Manchester City (Eng)

QATAR
Akram AFIF – Villareal (Spa)*

ROMANIA
Constantin BUDESCU – Steaua*
Stefan RADU – Lazio (Ita)*
Vlad CHIRICHES – Napoli (Ita)
Ciprian TATARUSANU – Fiorentina (Ita)

RUSSIA
Igor AKINFEEV – CSKA Moscow*
Alan DZAGOEV – CSKA Moscow
Georgi DZHIKIYA – Spartak Moscow*
Denis GLUSHAKOV – Spartak Moscow
Aleksandr GOLOVIN – CSKA Moscow*
Aleksandr KOKORIN – Zenit*
Aleksei MIRANCHUK – Lokomotiv Moscow*
Konstantin RAUSCH – Dynamo Moscow*
Fyodor SMOLOV – Krasnodar*

SAUDI ARABIA
Fahad AL MUWALLAD – ALl Ittihad*

SENEGAL
Keita BALDE – Monaco (Fra)*
Idrissa GUEYE – Everton (Eng)
Kalidou KOULIBALY – Napoli (Ita)
Cheikhou KOUYATE – West Ham United (Eng)*
Sadio MANE – Liverpool (Eng)
Ismaila SARR – Rennes (Fra)*

SERBIA
Nemanja MATIC – Manchester United (Eng)
Sergej MILINKOVIC-SAVIC – Lazio (Ita)*
Aleksandr PRIJOVIC – PAOK (Gre)*
Vladimir STOJKOVIC – Partizan*
Dusan TADIC – Southampton (Eng)*
Zoran TOSIC – Partizan*

SLOVAKIA
Marek HAMSIK – Napoli (Ita)
Milan SKRINIAR – Internazionale (Ita)*

SLOVENIA
Jan OBLAK – Atletico Madrid (Spa)

SOUTH AFRICA
Percy TAU – Mamelodi Sundowns

SOUTH KOREA
KI Sung-yeung – Swansea City (Eng)*
KOO Ja-cheol – Augsburg (Ger)*
Lee DONG-GOOK – Jeonbuk
LEE Jae-sung – Jeonbuk Motors
Son Heung-min – Tottenham (Eng)

SPAIN
Aritz ADURIZ – Athletic Bilbao
Jordi ALBA – Barcelona
Kepa ARRIZABALAGA – Athletic Bilbao*
Marco ASENSIO – Real Madrid
Iago ASPAS – Celta Vigo
Sergio BUSQUETS – Barcelona
Jose CALLEJON – Napoli & Spain
Dani CARVAJAL – Real Madrid
Diego COSTA – Chelsea & Spain
David DE GEA – Manchester Utd (Eng)
GABI – Atletico Madrid
Alex GRIMALDO -Benfica (Por)*
Asier ILLARRAMENDI – Real Sociedad
Andres INIESTA – Barcelona
ISCO – Real Madrid
JUANFRAN – Atletico Madrid
KOKE – Atletico Madrid
Pedro LEON – Eibar*
Inigo MARTINEZ – Athletic Bilbao
Javi MARTINEZ – Bayern (Ger)
Alvaro MORATA – Juventus (Ita)
Dani PAREJO – Valencia*
Gerard PIQUE – Barcelona
Alejandro POZUELO – Genk (Blg)
Sergio RAMOS – Real Madrid
RODRIGO – Valencia*
Saul NIGEUZ – Atletico Madrid
Sergi ROBERTO – Barcelona
David SILVA – Manchester City (Eng)
SUSO – Milan (Ita)*
THIAGO ALCANTARA Bayern (Ger)
David VILLA – New York City (USA)
VITOLO – Atletico Madrid
Inaki WILLIAMS – Athletic Bilbao

SWEDEN
Marcus BERG – Al Ain (UAE)
Pontus DALHBERG – Watford (Eng)*
Emil FORSBERG – RB Leipzig (Ger)
Andreas GRANQVIST – Krasnodar (Rus)*
Ola TOIVANEN – Toulouse (Fra)*

SWITZERLAND
Manuel AKANJI – Borussia Dortmund (Ger)*
Michael LANG – Basle
Stephane LICHSTEINER – Juventus (Ita)
Jordan LOTOMBA – Young Boys*
Dimitri OBERLIN – Red Bull Salzburg (Aut)*
Simon RAPP – Thun*
Ricardo RODRIGUEZ – Milan (Ita)*
Xherdan SHAQIRI – Stoke City (Eng)
Renato STEFFEN – Wolfsburg (Ger)

SYRIA
Omar AL SOLMA – Al Ahli (Sau)*
Omar KHRIBIN – Al Hilal (Sau)*

THAILAND
Teerasil DANGDA – Muanthong United*

TOGO
Emmanuel ADEBAYOR – Istanbul Basaksehir (Tur)*

TUNISIA
Youssef Msakni – Al Duhail (Qat)*

TURKEY
BURAK Yilmaz – Trabzonspor*
CENGIZ Under – Roma (Ita)*
Yusuf YAZICI – Trabzonspor*

URUGUAY
Sebastian ABREU – Audax Italiano (Chl)*
Rodrigo BENTANCUR – Juventus (Ita)*
Martin CAMPANA – Independiente (Arg)*
Edinson CAVANI – PSG (Fra)
Ayrton COUGO – Defensor*
Giorgian DE ARRASCAETA – Cruzeiro (Bra)
Nicolas LODEIRO – Seattle SounderS (USA)
Cristian RODRIGUEZ – Penarol
Jose GIMENEZ – Atletico Madrid (Spa)
Diego GODIN – Atletico Madrid (Spa)
Cristhian STUANI – Girona (Spa)*
Luis SUAREZ – Barcelona (Spa)
UKRAINE
Bohdan BUTKO – Shakhtar Donetsk*
Viktor TYSHANKOV – Dynamo Kiev*

USA
Jozy ALTIDORE – Toronto
Alejandro BEDOYA – Philadelphia Union
Michael BRADLEY – Toronto
Clint DEMSEY – Seattle Sounders
Darlington NAGBE – Atlanta United
Christian PULISIC – Borussia Dortmund (ger)
Brandon VINCENT -Chicago Fire
Chris WONDOLOWSKI – San Jose Earthquakes

VENEZUELA
Wuilker FARINEZ – Millonarios (Col)*
Romulo OTERO – Atletico Mineiro (Bra)
Yeferson SOTELDO – Universidad de Chile (Chl)

VIETNAM
Nguyen Quang HAI – Ha Noi*

WALES
Gareth BALE – Real Madrid (Spa)

ZAMBIA
Enock MWEPU – Salzburg (Aut)*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fenerbahçe Doğuş’un Rakibi Kim Olacak? / METİNER ERDEM

Ankara’da Kupayı Kaldıracağız