Futbolda ara transfer olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi kapandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun daha önce aldığı karara göre, 12 Ocak’ta başlayan ara transfer dönemi gece yarısı itibarıyla tamamlandı.
Spor Toto 1. Lig’de ara transfer döneminde gerçekleşen transferler şunlar:
BURSASPOR
Joao Pedro (Santrfor) Paços Ferreira (Portekiz)-Bursaspor
Thievy Bifouma (Sağ kanat) Shenzhen FC (Çin)-Bursaspor
Enver Cenk Şahin (Sağ kanat) Gaziantep FK-Bursaspor
Yusuf Türk (Forvet) Gaziantep FK-Bursaspor
ÜMRANİYESPOR
Mevlüt Erdinç (Forvet) Kocaelispor Bereket Sigorta Ümraniyespor
Fatih Yiğit Şanlıtürk (Orta saha) Fenerbahçe-Bereket Sigorta Ümraniyespor
Atakan Üner (Sağ kanat) Beşiktaş-Bereket Sigorta Ümraniyespor
Atalay Babacan (Orta saha) Galatasaray-Bereket Sigorta Ümraniyespor
30- Ajdin Hasic (Orta saha) Beşiktaş- Bereket Sigorta Ümraniyespor
KEÇİÖRENGÜCÜ
Metin Uçar (Kaleci) Manisa FK-Ankara Keçiörengücü
Anthony Uzodimma (Orta saha) Kayserispor`dan-Ankara Keçiörengücü
Ziya Alkurt (Kanat) | Altay-Ankara Keçiörengücü
Erkam Reşmen (Stoper) Iğdırspor-Ankara Keçiörengücü
Hüsamettin Tut (Sol bek) GZT Giresunspor-Ankara Keçiörengücü
Kayacan Erdoğan (Kaleci) Serbest- Ankara Keçiörengücü
Batuhan Yayıkçı (Stoper) Kocaelispor-Ankara Keçiörengücü
Ibrahim Alhassan Adamu (Orta saha) Menemenspor-Ankara Keçiörengücü
EYÜPSPOR
Oğulcan Çağlayan (Kanat) Galatasaray-Eyüpspor
Stephane Badji (orta saha) Ludogorets Razgrad-Eyüpspor
Jesse Sekidika (sol bek) Galatasaray-Eyüpspor
Strahil Popov (Sağ bek) Atakaş Hatayspor-Eyüpspor
Ahmet İldiz (Orta saha) | Alanyaspor-Eyüpspor
BANDIRMASPOR
Cüneyt Köz (Stoper) Bursaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor
Beykan Şimşek (Sol kanat) Göztepe-Royal Hastanesi Bandırmaspor
Milutin Osmajic (Santrfor) Cadiz (İspanya)-Bandırmaspor
KOCAELİSPOR
Babacar Gueye (Santrfor) Kulüpsüz-Kocaelispor
Dimitris Kolovos (Orta saha) Sheriff Tiraspol (Moldova)-Kocaelispor
Mazlum Demir (Stoper) Menemenspor-Kocaelispor
Samed Ali Kaya (Forvet) Adanaspor-Kocaelispor
Berkay Tolga Dabanlı (Stoper) SC Rheindorf Altach (Avusturya)-Kocaelispor
Ibrahim Akanbi Rasheed (Santrfor) Menemenspor-Kocaelispor
SAMSUNSPOR
Joel Ngandu Kayamba (Sağ kanat) Viktoria Plzen-Yılport Samsunspor
Ensar Arslan (Orta saha) Darmstadt 98 (Almanya)-Yılport Samsunspor
Sheldon Bateau (Stoper) KV Mechelen (Belçika)-Yılport Samsunspor
Junior Tallo (Forvet) Ujpest FC (Macaristan)-Yılport Samsunspor
Tolcay Ciğerci (Orta saha) FC Viktoria 1889 Berlin-Yılport Samsunspor
ADANASPOR
Amadou Ciss (Orta saha) Amiens (Fransa)-Adanaspor
Efe Tatlı (orta saha) Karagümrük-Adanaspor
Jordon Ibe (Kanat) Derby County (İngiltere)-Adanaspor
Eren Karadağ (Sağ kanat) Çaykur Rizespor-Adanaspor
Ulaş Zengin (Stoper) Gaziantep FK-Adanaspor
MENEMENSPOR
Gökay Özer (Sol bek) Uşakspor-Menemenspor
Seyfettin Anıl Yaşar Çaykur Rizespor-Menemenspor
Oğuzhan Aydoğan (Sol kanat) Ankaraspor-Menemenspor
Honore Gomis (Forvet) Ümraniyespor-Menemenspor
Lanre Kehinde (Forvet) Ümraniyespor-Menemenspor
DENİZLİSPOR
Tiago Lopes (Sağ bek) Serbest-Denizlispor
MANİSA FK
Erhan Çelenk (Sol kanat) Altay-Manisa FK
Yasin Pehlivan (Orta saha) Çaykur Rizespor-Manisa FK
Ognjen Ozegovic (Forvet) Adanaspor-Manisa FK
ALTINORDU
Erdi Dikmen (Stoper) MKE Ankaragücü-Altınordu
Kubilay Aktaş (Önlibero) Manisa FK-Altınordu
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
Kemal Rüzgar (Santrfor) Manisa FK-Beypiliç Boluspor
Bartu Kulbilge (Kaleci) Fenerbahçe-Boluspor