Futbolda ara transfer olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi 11 Ocak 2024’te başlayıp 9 Şubat 2024’te tamamlandı.
Ara transferde gelenleri, gidenleri derledik…
Gençlerbirliği
Aias Aosman (Orta saha) | Pendikspor
Jimmy Durmaz (Orta saha) | AIK (İsveç)
Elias Durmaz (Orta saha) | AIK
Oğuzhan Berber (Sağ Bek) Manisa FK
Arda Temur (Orta Saha) | Frankfurt U19
Özgür Baran Aksaka (Orta Saha) | Galatasaray
Gaetan Loamba Laura
James Lea Siliki
Ankara Keçiörengücü
Mikail Okyar (Orta saha) | Sakaryaspor
Ekrem Kılıçarslan (Kaleci) | Gaziantep FK
Aliou Badara Traore (Orta Saha) Göztepe
Uğur Akdemir (Sağ Bek) | Gençlerbirliği
Görkem Bitin (Forvet) | Pendikspor
Selim ILgaz
Ahmet Kesim
Alihan Kubalas
Ahmet Yazar
Adanaspor
Ferhat Kaplan (Kaleci) Tuzlaspor
Mehmet Taş (Orta) Tuzlaspor
Amadou Ciss (Kanat) | Amiens (Fransa)
Rashad Muhammed (Forvet) | Sakaryaspor
Manisa FK
Mohamed Ofkir (Kanat) | Valerenga (Norveç)
Eren Karataş (Kaleci) | Altay
Alberk Koç (Sol bek) | Çaykur Rizespor
John Mary (Forvet) | Çaykur Rizespor
Sinan Osmanoğlu (Stoper) Rizespor
Andrej Djokanovic (Orta saha) | Ankaragücü
Bartu Göçmen (Defans) | Hes İlaç Afyonspor
Erhan Erentürk (Kaleci) Sivasspor
Mohamed Ofkir (Kanat) | Valerenga (Norveç)
Eren Karataş (Kaleci) | Altay
Kocaelispor
Josip Vukovic (Orta saha) | Pendikspor
Haşim Arda Sarman (Stoper) | Ankara Keçiörengücü
Duhan Aksu (Defans) | Kasımpaşa
Ramil Sheidaev (Forvet) | Buriram United (Tayland)
Giorgi Kharaishvili (Orta saha) | Ferencvarosi (Macaristan)
Toheeb Emmanuel Lawal (Forvet)
Sakaryaspor
Muhammed Ertürk (Forvet) Gençlerbirliği
Koray Kılınç (Forvet) | Ankara Keçiörengücü
Eyüpspor
Sinan Gümüş (Forvet) | Antalyaspor
Samuel Saiz (Orta Saha) | Sivasspor
Boluspor
Vüsal Isgenderli (Orta saha) | KF Egnatia
Daniel Avramovski (Orta saha) | FK Sarajevo
Tunahan Çiçek (10 Numara) | FC Vaduz
Anıl Koç (Forvet) | Manisa FK
Şanlıurfaspor
Marco Paixao (Forvet) | Altay
Tolga Ünlü (Sağ bek, orta saha) | Altay
Landel (Orta saha) | Boluspor
Steve Allah Shamal (Orta saha) | FC Annecy
Kaadem Raymond Harris (Kanat) | Bandırmaspor
İshak Çakmak (Orta saha) | Alagöz Holding Iğdır FK
Aldair Djalo Balde (Kanat oyuncusu) Bodrum FK
Ümit Kurt (Stoper) | 1461 Trabzon FK
Bilal Selamet (Savunma) Kasımpaşa
Muhammed Alperen Uysal (Kaleci) Manisa FK
Yusuf Emre Gültekin (Orta saha) Kocaelispor
Muhammed Enes Kirpit (Forvet) Manisa FK
Amar Begiç (Orta Saha) | FC Telavi
Tolga Ünlü (Sağ bek, orta saha) | Altay
Steve Allah Shamal (Orta saha) | FC Annecy
Kaadem Raymond Harris (Kanat) | Bandırmaspor
İshak Çakmak (Orta saha) | Alagöz Holding Iğdır FK
Bodrum FK
Ege Bilsel (Forvet) | Bitexen Antalyaspor
Mustafa Erdilman (Orta Saha) | Bitexen Antalyaspor
Tunahan Akpınar (Orta Saha) | Hacettepe 1945 SK
Kerem Yusuf (Kaleci) | Kırıkkalegücü FSK
Ahmet Aslan (Orta saha) | Bucaspor 1928
Ege Bilsel (Forvet) | Bitexen Antalyaspor
Mustafa Erdilman (Orta Saha) | Bitexen Antalyaspor
Tunahan Akpınar (Orta Saha) | Hacettepe 1945 SK
Kerem Yusuf (Kaleci) | Kırıkkalegücü FSK
Çorum FK
Hakan Barış (Orta saha) | Iğdırspor
Clement Ansah (Orta savunma) FC Shkupi
Loick Landre (Savunma) AE Kifisias
Hakan Barış (Orta saha) | Iğdırspor
Boluspor
Petar Gigic (Forvet) Javor-Matis
Ümraniyespor
Tiago Çukur (Forvet) | Fenerbahçe
Nassim Titebah (Sağ bek) | FC Bulle (İsviçre)
Emrecan Bulut (Kanat) | Beşiktaş
Tuzlaspor
Şahin Balijani (Santrfor) | Navad Urmia (İran)
Gaoussou Kyassou Diarra (Kanat oyuncusu)
Şahin Balijani (Santrfor) | Navad Urmia (İran)
Gaoussou Kyassou Diarra (Kanat oyuncusu)
Bandırmaspor
Dominique Badji (Forvet) | Cincinnati
Navarone Foor (Orta saha) | Riga
Marvin Gakpa (Orta saha) Manisa FK
Zafer Görgen (Kaleci) |Çaykur Rizespor
Göztepe
Ramon Pascal Lundqvist (On Numara) | Sarpsborg
Heliton (Stoper) | CSKA 1948
Romulo Cardoso (Forvet) | Athletico Paranaense