Gençlerbirliği Teknik Direktörü Sinan Kaloğlu, “Güzel bir sevgi ortamı birliktelik var. Kulüpteki herkes bir birini çok seviyor. Bu güzel birlikteliğin sonucunda da 3 maçta alınan 7 puan var. Bu sevgiyi daha da pekiştiriyor.” dedi.
Sinan Kaloğlu, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde yaptığı açıklamada, sezonun ilk 3 haftasında zorlu rakipler karşısında iyi oyunlar ortaya koyduklarını ifade ederek, ”İyi sonuçlar aldık. Bazı oyuncularımız kamp görmedi, bazı oyuncularımız yeni geldi. Daha ligin başındayız. Daha iyi olacağız. Milli maç arasında daha iyi hale geleceğiz. Çok karakterli bir grupla çalışıyorum. Geçen sezon çıkamayan takımlar oturmuş kadrolarının üstüne takviye yaptı. Bizim 18-19 oyuncumuz gitti, yeni yapılanan bir takımız. Zorlu maçlar oynuyoruz bizden büyük bütçeli takımlara karşı oynuyoruz ama iyi oynuyoruz. Kolay yenilecek bir takım değiliz. Bunu 3 maçta gösterdik, her anlamda daha iyiye gideceğiz. İhtiyaç ne gösterir, gözlemleyerek devam edeceğiz. Kadromuz mücadeleci, rekabetçi. Transferin son gününe kadar her şey olabilir. İhtiyaç olursa gereken yapılır.” diye konuştu.