in

Bu Yıldızların Sezon Sonu Sözleşmeleri Bitiyor

Mali sıkıntılarla boğuşan Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’da birçok yıldız futbolcunun sezon sonunda sözleşmesi bitiyor.

Bu futbolcuları ellerinde tutmak için çaba sarf edecek kulüpleri zor günler bekliyor.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ta kendi malı ve kiralık olan 7’şer futbolcunun sözleşmesi Haziran ayında sona erecek.

Bu konuda en rahat ancak takımın belkemiği futbolcuları ile masaya oturacak olan Trabzonspor’da ise 4 futbolcunun sözleşmesi bitiyor. Bordo mavili takımda Sosa, Novak, Pereira ve Macid Hosseini’nin sözleşmeleri bitecek olan futbolcular.

FENERBAHÇE ZORDA

Şampiyonluk mücadelesi veren ve bir yandan da mali sıkıntı içerisinde bulunan Fenerbahçe’de sezon sonunda 7 futbolcunun sözleşmesi bitiyor. Sarı Lacivertli takımda İsla, Tolga Ciğerci, Emre Belözoğlu, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Ekici, Adil Rami ve kaleci Erten Ersu’nun sözleşmeleri Haziran ayında son bulacak.

GALATASARAY’DA 3’Ü KİRALIK 7 FUTBOLCU

Kupadan elenen ve yoluna ligde devam eden Galatasaray’da ise 3’ü kiralık 7 futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Uzun yıllardır hizmet veren ve sezon sonunda jübile yapması beklenen Selçuk İnan, Donk, Mariano ve Nagatomo sözleşmesi biten Sarı Kırmızılı futbolcular. Takımda ayrıca kiralık olan Seri, Lemina ve Andone’de sözleşmesi sezon sonu biticik futbolcular arasında yer alıyor

BEŞİKTAŞ SIKINTILI

Mali sıkıntıyı en çok yaşayan ve devre arasını Boateng transferi ile geçiren Beşiktaş’ta da 4’ü kiralık, 7 futbolcunun sözleşmesi bitiyor. Kiralık olarak sözleşmesi bitecek olan Karius, Diaby, Rebocho ve Elneny’nin sözleşmelerinin uzatılıp uzatılmayacağı konusunda kararı Teknik Direktör Sergen Yalçın verecek. Siyah Beyazlı takım ayrıca Atiba, Caner Erkin ve Gökhan Gönül ile de sezon sonunda masaya oturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurtar Kurtar Bitmiyor

Ankaragücü Fenerbahçe Hazırlıklarını Tamamladı