Gençlerbirliği Teknik Direktörü Sinan Kaloğlu, 1-1 biten Ümraniyespor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, ”Camianın bir an önce kenetlenip bu takıma sahip çıkması gerekiyor.” dedi.
Kaloğlu, çok fazla gol pozisyonuna girdiklerini belirterek, “18 kez rakip kaleyi yokladık. Rakibimize sadece karambolden birkaç pozisyon verdik. Ligin çok pas yapan takımlarından bir tanesi ile karşılaşmamıza rağmen sahada iyi mücadele ettik. 1-0 dan sonra yakaladığımız pozisyonları gole çevirmemiz gerekiyordu. Bugün 3 puan almak için geldik. Arkamızda 2 puan bıraktığımız için üzgünüz. Futbolcularımla gurur duyuyorum. Takım içerisinde bir belirsizlik var. Döndüğümüz zaman başkanımız ile görüşeceğim. Bu oyuncu grubu her şeyi hak ediyor. Bu hikayenin sonucu iyi bitecek diye düşünüyorum. Cezalı ve sakat oyuncularımız var. Bu sene daha yukarılara oynuyoruz. Play-off hattını hedefleyerek sahaya çıkıyoruz. Ekibe takviyede yapamadık. Camianın bir an önce kenetlenip bu takıma sahip çıkması gerekiyor. Ama sezonu güzel bir şekilde bitirmek için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.