Futbolda günün sonuçları.
SÜPER LİG
Beşiktaş-MKE Ankaragücü: 2-0
İstanbulspor-Vavacars Fatih Karagümrük: 1-2
Tümosan Konyaspor-Corendon Alanyaspor: 0-2
Yılport Samsunspor-Yukatel Adana Demirspor: 1-1
Mondihome Kayserispor-Trabzonspor: 1-2
Rams Başakşehir Futbol Kulübü-Çaykur Rizespor: 2-0
Bitexen Antalyaspor-Atakaş Hatayspor: 2-1
Galatasaray-Siltaş Yapı Pendikspor: 4-1
Gaziantep Futbol Kulübü-Kasımpaşa: 2-0
Ems Yapı Sivasspor-Fenerbahçe: 2-2
1.LİG
Altay–Manisa FK: 0-2
Bandırmaspor-Tuzlaspor: 1-1
Giresunspor–Göztepe: 0-3
Eyüpspor–Boluspor: 0-0
Bodrum FK–Şanlıurfaspor: 2-1
Çorum FK–Adanaspor: 2-0
Gençlerbirliği–Erzurumspor FK: 2-0
Sakaryaspor–Ankara Keçiörengücü: 2-1
Ümraniyespor–Kocaelispor: 1-0
TFF 2. LİG
BEYAZ GRUP
Kırşehir Futbol-Kırklarelispor: 3-3
Serik Belediyespor-Zonguldak Kömürspor: 1-0
Adıyaman FK-1461 Trabzon FK: 2-2
Bucaspor 1928-Esenler Erokspor: 1-2
Bursaspor-Hes İlaç Afyonspor: 0-3
Ankara Demirspor-Diyarbekirspor: 2-1
Beyoğlu Yeni Çarşı-AcnTURK Vanspor: 0-2
Altınordu-Turkish Oil Yeni Mersin İdmanyurdu: 2-0
Nazilli Belediyespor-Karacabey Belediyespor: 1-3
KIRMIZI GRUP
Etimesgut Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor: 2-0
Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Fethiyespor: 2-0
Isparta 32 Spor-İnegölspor: 1-1
Karaman FK-GMG Kastamonuspor: 0-3
Amed Sportif Faaliyetler-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-2
Belediye Derincespor-Somaspor: 1-0
Uşakspor-Menemen FK: 0-4
İskenderunspor-Denizlispor: 3-0
Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Sarıyer: 0-0
TFF 3. LİG
1.GRUP
52 Orduspor FK-Küçükçekmece Sinopspor: 3-3
Talasgücü Belediyespor-Artvin Hopaspor: 2-1
Karabük İdmanyurduspor-Malatya Arguvan SK: 2-5
İnegöl Kafkasspor-Tarsus İdman Yurdu: 3-1
Edirnespor-Mardin 1969: 1-1
Kepezspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: 2-3
Kırıkkalegücü-Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 3-1
2.GRUP
Kelkit Hürriyetspor-Efeler 09: 0-1
Anadolu Üniversitesi-Kemerkent Bulvarspor: 3-0
Karşıyaka-Hacettepe 1945 SK: 1-1
Çimentaş Elazığspor-Sapanca Gençlikspor: 2-1
Silifke Belediyespor-Amber Çay Eynesil Belediyespor: 1-0
Ergene Velimeşespor-Amasyaspor: 0-0
TPAO Batman Petrolspor-Pazarspor: 4-0
3.GRUP
Karaköprü Belediyespor-Osmaniyespor: 2-1
Bayburt Özel İdarespor-Sivas Dört Eylül: 2-1
Karatay Termal 1922 Konyaspor-Fatsa Belediyespor: 0-0
Silivrispor-Bornova 1877: 2-0
Belediye Kütahyaspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-1
Akhisarspor-Merkür Jet Erbaaspor: 2-6
Onvo Ağrı 1970-Darıca Gençlerbirliği: 1-0
4.GRUP
Bergama Sportif Faaliyetler-Balıkesirspor: 2-1
Tokat Belediye Plevnespor-Bursa Yıldırımspor: 2-0
Bitexen Adana 1954-İdaş Çatalcaspor: 3-1
Sebat Gençlikspor-Nevşehir Belediyespor: 0-0
Güneş Holding Çankaya-23 Elazığ FK: 1-1
Sultanbeyli Belediyespor-Muş 1984 Muşspor: 0-1
Siirt İl Özel İdaresi-Armoni Alanya Kestelspor: 2-0