Yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Ankaragücü’nde teknik direktör Tolunay Kafkas, ”Yeni sezonda da Ankaragücü büyük bir takım gibi futbol oynayacak. Kesin 3 oyuncu transferi yapacağız” dedi.
Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Tolunay Kafkas, “Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Oyuncu alacağız ama kolay olmuyo. Anlaşıp son anda bozulan oyuncular var. Anlaşıp buraya getirdiğimiz daha sonra kulübünün problem çıkardığı oyuncular oldu. Ancak 2 kenar yani kanat oyuncusu ve kaleci kesinlikle alınacak. Duruma göre başka mevkiye de bir oyuncu alabiliriz. Kesin 3 oyuncu transferi yapacağız. Yeni sezonda da Ankaragücü büyük bir takım gibi futbol oynayacak. Bu takım zaten geçen sezon da bunun sinyallerini verdi. Daha iyi olacağız. Ben bu takımında sadece teknik direktör değilim. Taraftarıyım da. En büyük taraftar bizim taraftarımız, en değerli oyuncular bizim oyuncumuz. Biz camia olarak güçlüyüz, hazırız. Bu taraftarı da arkamıza aldığımız sürece iyi yerlerde bu ligi çok rahat bitirir” diye konuştu.
Kafkas, hazırlık döneminin gayet iyi geçtiğini dile getirerek, “Kampımız gayet iyi gidiyor. Bir hazırlık maçı oynadık. Oyunun belli bölümlerinden çok memnunum. Çok ağır idmanlar yapmamıza rağmen oyunun özellikle pres konusu bizim için çok iyi oldu. Yavaş yavaş hazırlanıyoruz. İlk lig maçına hazır hale gelmeye çalışıyoruz. Kamp döneminde 4 tane daha hazırlık maçımız var. İlk maçımız Eyüpspor’la. Diğer takımların maçı takvimine göre bir maç daha yapabiliriz” diye konuştu.
1 Yorum
Tolunay hoca transferlerin önüne taş koyma ucuz etin yahnisi kokar biri fiyattan düşüyorsa o oyuncu işe yaramaz ama size ucuz olsunda alacağınız 2 3 futbolcu bizi üzmek hoşunuza gidiyor nerde çöp varsa topladınız