Süper Lig ekiplerinden Pendikspor, teknik direktör Ivo Vieira ile karşılıklı olarak yollarını ayırdığını açıkladı.
Kulüpten yapılan açıklamada, “Teknik Direktörümüz Ivo Vieira ile karşılıklı olarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kulübümüze katkılarından dolayı Ivo Vieira’a ve teknik ekibine teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz” ifadeleri kullanıldı.
Pendikspor ile 21 karşılaşmada görev alan 48 yaşındaki çalıştırıcı 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 10 mağlubiyetle 25 puan topladı ve maç başına da 1.19 puan ortalaması yakaladı.