Spor Toto 1. Lig’de 9 haftalık program açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ve 17. haftanın maç programı belli oldu.
9. HAFTA
14 Ekim Cuma
20.00 Boluspor-Altaş Denizlispor (Bolu Atatürk)
15 Ekim Cumartesi
13.30 Manisa FK-Altay (Mümin Özkasap)
16.00 Çaykur Rizespor-Eyüpspor (Çaykur Didi)
19.00 Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü (Eryaman)
19.00 Altınordu-Yılport Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
16 Ekim Pazar
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yeni Malatyaspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Erzurumspor FK-Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Göztepe-Tuzlaspor (Gürsel Aksel)
19.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Yeni Sakarya Atatürk)
10. HAFTA
21 Ekim Cuma
20.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Eyüp)
22 Ekim Cumartesi
13.30 Ankara Keçiörengücü-Pendikspor (Aktepe)
16.00 Altay-Erzurumspor FK (Alsancak Mustafa Denizli)
19.00 Altaş Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)
23 Ekim Pazar
13.30 Bodrumspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bodrum İlçe)
13.30 Manisa FK-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap)
16.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)
19.00 Yılport Samsunspor-Boluspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
24 Ekim Pazartesi
20.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Yeni Adana)
11. HAFTA
28 Ekim Cuma
20.00 Altınordu-Yeni Malatyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
29 Ekim Cumartesi
13.30 Pendikspor-Yılport Samsunspor (Pendik)
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Çaykur Rizespor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Sakaryaspor-Altay (Yeni Sakarya Atatürk)
19.00 Göztepe-Altaş Denizlispor (Gürsel Aksel)
30 Ekim Pazar
13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)
16.00 Erzurumspor FK-Eyüpspor (Erzurum Kazım Karabekir)
19.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)
31 Ekim Pazartesi
20.00 Gençlerbirliği-Manisa FK (Eryaman)
12. HAFTA
4 Kasım Cuma
20.00 Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK (Çaykur Didi)
5 Kasım Cumartesi
13.30 Bodrumspor-Boluspor (Bodrum İlçe)
16.00 Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği (Yeni Malatya)
19.00 Adanaspor-Pendikspor (Yeni Adana)
19.00 Altay-Beyçimento Bandırmaspor (Alsancak Mustafa Denizli)
6 Kasım Pazar
13.30 Manisa FK-Sakaryaspor (Mümin Özkasap)
13.30 Altaş Denizlispor-Tuzlaspor (Denizli Atatürk)
16.00 Yılport Samsunspor-Göztepe (Samsun Yeni 19 Mayıs)
19.00 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)
13. HAFTA
12 Kasım Cumartesi
13.30 Pendikspor-Bodrumspor (Pendik)
16.00 Erzurumspor FK-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
19.00 Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)
13 Kasım Pazar
13.30 Tuzlaspor-Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Manisa FK (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)
19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)
14 Kasım Pazartesi
20.00 Göztepe-Ankara Keçiörengücü (Gürsel Aksel)
20.00 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Sakarya Atatürk)
14. HAFTA
18 Kasım Cuma
20.00 Yeni Malatyaspor-Pendikspor (Yeni Malatya)
19 Kasım Cumartesi
13.30 Manisa FK-Erzurumspor FK (Mümin Özkasap)
13.30 Ankara Keçiörengücü-Altaş Denizlispor (Aktepe)
19.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)
20 Kasım Pazar
13.30 Bodrumspor-Tuzlaspor (Bodrum İlçe)
16.00 Eyüpspor-Göztepe (Eyüp)
16.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)
19.00 Sakaryaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk)
21 Kasım Pazartesi
20.00 Altay-Gençlerbirliği (Alsancak Mustafa Denizli)
15. HAFTA
25 Kasım Cuma
20.00 Altaş Denizlispor-Bodrumspor (Denizli Atatürk)
26 Kasım Cumartesi
13.30 Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
16.00 Boluspor-Sakaryaspor (Bolu Atatürk)
19.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Eryaman)
27 Kasım Pazar
13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)
13.30 Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor (Aktepe)
16.00 Erzurumspor FK-Beyçimento Bandırmaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)
28 Kasım Pazartesi
20.00 Altınordu-Manisa FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)
16. HAFTA
2 Aralık Cuma
20.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)
3 Aralık Cumartesi
13.30 Bodrumspor-Gençlerbirliği (Bodrum İlçe)
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Yılport Samsunspor-Altaş Denizlispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
19.00 Sakaryaspor-Erzurumspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)
4 Aralık Pazar
13.30 Manisa FK-Ankara Keçiörengücü (Mümin Özkasap)
16.00 Adanaspor-Göztepe (Yeni Adana)
19.00 Altay-Boluspor (Alsancak Mustafa Denizli)
5 Aralık Pazartesi
20.00 Çaykur Rizespor-Pendikspor (Çaykur Didi)
17. HAFTA
9 Aralık Cuma
20.00 Yılport Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
10 Aralık Cumartesi
13.30 Tuzlaspor-Çaykur Rizespor (Sancaktepe 15 Temmuz)
13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)
16.00 Altaş Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)
19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel)
11 Aralık Pazar
13.30 Boluspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bolu Atatürk)
16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)
19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
12 Aralık Pazartesi
20.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)