Süper Lig ve TFF 1. Lig’de 1, 2 ve 3. hafta müsabaka programı açıklandı.
20221-2022 sezonu, 13 Ağustos 2021 Cuma günü saat 20.30’da Beşiktaş – Çaykur Rizespor mücadelesi ile başlayacak.
Karşılaşma programları şöyle:
SÜPER LİG
1. HAFTA
13 Ağustos Cuma
20.00 Beşiktaş – Çaykur Rizespor
14 Ağustos Cumartesi
19.15 Fatih Karagümrük – Gaziantep Futbol Kulübü
21.45 Altay – Kayseri
21.45 Hatay – Kasımpaşa
15 Ağustos Pazar
19.15 Medipol Başakşehir – Alanyaspor
21.45 Antalyaspor- Göztepe
21.45 Adana Demirspor – Fenerbahçe
16 Ağustos Pazartesi
19.15 Sivasspor – Konyaspor
19.15 Yeni Malatyaspor – Trabzonspor
21.45 Giresunspor – Galatasaray
2. HAFTA
20 Ağustos Cuma
20.30 Kayserispor – Adana Demirspor
21 Ağustos Cumartesi
19.15 Kasımpaşa – Giresunspor
19.15 Çaykur Rizespor – Fatih Karagümrük
21.45 Alanyaspor – Altay
21.45 Gaziantep Futbol Kulübü – Beşiktaş
22 Ağustos Pazar
19.15 Konyaspor – Medipol Başakşehir
21.45 Göztepe – Yeni Malatyaspor
21.45 Fenerbahçe – Antalyapor
23 Ağustos Pazartesi
19.15 Trabzonspor – Sivasspor
21.5 Galatasaray – Hatayspor
3. HAFTA
27 Ağustos Cuma
20.30 Antalyaspor – Çaykur Rizespor
20.30 Adana Demirspor – Konyaspor
28 Ağustos Cumartesi
19.15 Yeni Malatyaspor – Gaziantep FK
19.15 Medipol Başakşehir – Kayserispor
21.45 Hatayspor – Alanyaspor
21.45 Beşiktaş – Fatih Karagümrük
29 Ağustos Pazar
19.15 Sivasspor – Göztepe
19.15 Kasımpaşa – Galatasaray
21.45 Giresunspor – Trabzonspor
21.45 Altay – Fenerbahçe
TFF 1. LİG
1. HAFTA
13 Ağustos Cuma
20.30 Gençlerbirliği – Eyüpspor
14 Ağustos Cumartesi
19.15 İstanbulspor – Manisa Futbol Kulübü
21.45 Denizlispor – Royal Hastanesi Bandırmaspor
21.45 Balıkesirspor – Beypiliç Boluspor
15 Ağustos Pazar
19.15 Tuzlaspor – MKE Ankaragücü
19.15 Ankara Keçiörengücü – Altınordu
21.45 Menemenspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor
21.45 Bursaspor – Adanaspor
16 Ağustos Pazartesi
20.30 Kocaelispor – Bereket Sigorta Ümraniyespor
2. HAFTA
20 Ağustos Cuma
20.30 Samsunspor – Balıkesirspor
21 Ağustos Cumartesi
17.00 Eyüpspor – Ankara Keçiörengücü
21.45 Altınordu – Tuzlaspor
21.45 Adanaspor – Gençlerbirliği
22 Ağustos Pazar
17.00 Bandırmaspor – Menemenspor
17.00 Ümraniyespor – İstanbulspor
19.15 MKE Ankaragücü – Kocaelispor
21.45 Manisa FK – Denizlispor
23 Ağustos Pazartesi
20.30 BB Erzurumspor – Bursaspor
3. HAFTA
27 Ağustos Cuma
20.30 Tuzlaspor – Boluspor
28 Ağustos Cumartesi
19.15 Ankara Keçiörengücü – Adanaspor
19.15 Kocaelispor – Samsunspor
21.45 Memenespor – Ümraniyespor
21.45 Bursaspor – Eyüpspor
29 Ağustos Pazar
19.15 BB Erzurumspor – Bandırmaspor
19.15 Gençlerbirliği – Manisa FK
21.45 Denizlispor – MKE Ankaragücü
21.45 İstanbulspor – Altınordu