TFF 1. Lig’de 18, 19, 20 ve 21. hafta maçlarının programı belli oldu.
TFF’den yapılan açıklamaya göre, ligde 18, 19, 20 ve 21. haftada oynanacak maçların programı şöyle:
18. Hafta
13 Ocak Cumartesi:
13.00 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk)
13.00 Adana Demirspor-Balıkesirspor Baltok (5 Ocak Fatih Terim)
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)
15.30 Eskişehirspor-İstanbulspor (Stadı açıklanmadı)
14 Ocak Pazar:
13.00 Ümraniyespor-Gaziantepspor (Ümraniye Belediye)
13.00 Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Kazım Karabekir)
15.30 Grandmedical Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)
18.00 Altınordu-Elazığspor (Bornova)
15 Ocak Pazartesi:
18.00 Gazişehir Gaziantep-Samsunspor (Gaziantep)
19. Hafta
19 Ocak Cuma:
18.00 Balıkesirspor Baltok-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Balıkesir Atatürk)
20 Ocak Cumartesi:
13.00 Elazığspor-Eskişehirspor (Elazığ Atatürk)
15.30 Samsunspor-Grandmedical Manisaspor (Stadı açıklanmadı)
15.30 MKE Ankaragücü-Altınordu (Ankara 19 Mayıs)
21 Ocak Pazar:
13.00 Çaykur Rizespor-Adana Demirspor (Çaykur Didi)
13.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)
15.30 Adanaspor-Akın Çorap Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)
18.00 Gaziantepspor-Gazişehir Gaziantep (Gaziantep)
22 Ocak Pazartesi:
18.00 İstanbulspor-Denizlispor (Stadı açıklanmadı)
20. Hafta
26 Ocak Cuma:
18.00 Grandmedical Manisaspor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)
27 Ocak Cumartesi:
13.00 Ümraniyespor-Adanaspor (Ümraniye Belediye)
13.00 Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-Çaykur Rizespor (Kazım Karabekir)
15.30 Gazişehir Gaziantep-Boluspor (Gaziantep)
28 Ocak Pazar:
13.00 MKE Ankaragücü-Elazığspor (Ankara 19 Mayıs)
13.00 Adana Demirspor-Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)
15.30 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)
18.00 Akın Çorap Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)
29 Ocak Pazartesi:
18.00 Altınordu-Balıkesirspor Baltok (Bornova)
21. Hafta
2 Şubat Cuma:
18.00 Gaziantepspor-Adana Demirspor (Gaziantep)
3 Şubat Cumartesi:
13.00 Boluspor-Grandmedical Manisaspor (Bolu Atatürk)
13.00 Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk)
15.30 Çaykur Rizespor-Altınordu (Çaykur Didi)
4 Şubat Pazar:
13.00 Samsunspor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Stadı açıklanmadı)
13.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Stadı açıklanmadı)
15.30 Eskişehirspor-Akın Çorap Giresunspor (Stadı açıklanmadı)
18.00 Balıkesirspor Baltok-MKE Ankaragücü (Balıkesir Atatürk)
5 Şubat Pazartesi:
18.00 Adanaspor-Gazişehir Gaziantep (5 Ocak Fatih Terim)