in

1. Lig’de Fikstür Yeniden Düzenlendi

Spor Toto 1. Lig’deki maçların bir hafta kaydırılması sonrası, daha önce ilan edilen 30-35. hafta müsabaka programları yeniden düzenlendi.

Ligde 30-35. hafta maç programları şöyle:

30. HAFTA

1 Nisan Cuma

20.00 Tuzlaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor:

2 Nisan Cumartesi

13.30 Beypiliç Boluspor-Manisa FK:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Bursaspor:

16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği:

20.30 Yılport Samsunspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

3 Nisan Pazar

13.30 Kocaelispor-Altaş Denizlispor:

16.00 Balıkesirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor:

20.30 MKE Ankaragücü-Eyüpspor:

20.30 Altınordu-Adanaspor:

31. HAFTA

9 Nisan Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Beypiliç Boluspor:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-MKE Ankaragücü:

16.00 Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü:

20.30 Adanaspor- Balıkesirspor:

10 Nisan Pazar

13.30 Manisa FK-Yılport Samsunspor:

16.00 Altaş Denizlispor-Tuzlaspor:

16.00 NasaDoge Menemenspor-İstanbulspor:

20.30 Bursaspor-Kocaelispor:

11 Nisan Pazartesi

20.30 Eyüpspor-Altınordu:

32. HAFTA

15 Nisan Cuma

14.30 Ankara Keçiörengücü-Altaş Denizlispor:

17.00 Tuzlaspor-Gençlerbirliği:

20.30 İstanbulspor-Bursaspor:

16 Nisan Cumartesi

13.30 Balıkesirspor-NasaDoge Menemenspor:

16.00 Kocaelispor-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

20.30 Beypiliç Boluspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor:

20.30 Altınordu-Manisa FK:

17 Nisan Pazar

16.00 MKE Ankaragücü-Adanaspor:

20.30 Yılport Samsunspor-Eyüpspor:

33. HAFTA

19 Nisan Salı

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü:

16.00 Altaş Denizlispor-İstanbulspor:

18.00 Bursaspor-Gençlerbirliği:

20 Nisan Çarşamba

13.30 Manisa FK-Balıkesirspor:

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor:

16.00 MKE Ankaragücü-Altınordu:

18.00 NasaDoge Menemenspor-Kocaelispor:

21 Nisan Perşembe

17.00 Adanaspor-Yılport Samsunspor:

20.30 Eyüpspor-Beypiliç Boluspor:

34. HAFTA

23 Nisan Cumartesi

16.00 Gençlerbirliği-Royal Hastanesi Bandırmaspor:

20.30 Bursaspor-Altaş Denizlispor:

24 Nisan Pazar

13.30 Beypiliç Boluspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor:

13.30 Ankara Keçiörengücü-NasaDoge Menemenspor:

16.00 Kocaelispor-Manisa FK:

20.30 Balıkesirspor-MKE Ankaragücü:

20.30 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor:

25 Nisan Pazartesi

17.00 Tuzlaspor-Adanaspor:

20.30 Yılport Samsunspor-Altınordu:

35. HAFTA

29 Nisan Cuma

20.30 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği:

30 Nisan Cumartesi

13.30 Manisa FK-Bursaspor:

16.00 Eyüpspor-İstanbulspor:

16.00 NasaDoge Menemenspor-Tuzlaspor:

20.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kocaelispor:

1 Mayıs Pazar

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Balıkesirspor:

16.00 MKE Ankaragücü-Yılport Samsunspor:

20.30 Adanaspor-Beypiliç Boluspor:

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü’nü “FK” Olmaktan Kimler Kurtardı?

Şampiyonlar Ligi’nde Çeyrek Finale Kalan Takımlar Belli Oldu