in

BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı GüldümGüldüm

Ali Koç İle Arda Güler Konusunda Para Konuşmadık

Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Niyazi Akdaş, Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç ile yaptıkları görüşmede, Arda Güler’in satışından pay konusunda para konuşulmadığını iddia etti.

Akdaş, VİRALSPOR’un sorusu üzerine, Ali Koç’un kendilerini çok iyi karşıladığını, ayağından rahatsız olmasına karşın iki kat aşağı inerek kendilerini uğurladığını söyledi.

Koç ailesi için Gençlerbirliği’nin çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Akdaş, “Vehbi Koç, Gençlerbirliği’nin tarihinde önemli bir şahsiyet. Maltepe’deki binayı bu kulübe tahsis etmesi, Gençlerbirliği’nin bugünlere gelmesinde önemli rol oynadı.  Ali Koç da bunların bilincinde. Görüşmemizde öyle yazıldığı gibi benim 2,5 milyon Euro istediğim, onun 1,3 milyon Euro teklif ettiği, benin reddettiğim iddiaları kesinlikle doğru değil. Görüşmede para kesinlikle gündeme gelmedi. Ali Koç bize kulübün borcunu ve transfer yasağının kaldırılması için ne kadar paraya ihtiyaç olduğunu sordu biz de söyledik. Bazı genç futbolcularımıza Fenerbahçe talip. Hem Arda Güler’in ikinci satıştaki yüzde 20 payı hem de genç futbolcular için bize paket teklif sunacaklarını söyledi. Biz de teşekkür ettik.” diye konuştu.

Akdaş, Fenerbahçe’nin teklifini henüz sunmadığını, şu an için beklemede olduklarını sözlerine ekledi.

Bir yorum

Yorum yapın
  1. Gençlerbirliğinin Ankaragücüne zor zamanlarında yardım ettiği yalanını hiç utanmadan sıkılmadan köşesinde yazan ahlaksızlar Niyazi Aktaş’ın kameralar önünde Ankaragücü bize oyuncu verecek açıklamasını görmezden geliyorlar. Tek başına bu bile içlerindeki kini nefreti kıskançlığı göstermeye yeter. Her seferinde başkan faruk koca’ya muhalifim diyen sahtekarların aslında böyle olmadığı esas düşmanlıklarının Ankaragücü olduğu kabak gibi ortaya çıktı. Utanmadan sıkılmadan izleyin şimdi Ankaragücü’nün bedava vereceği oyuncuları gençlerbirliği formasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ocak Ayından Önce Yasak Kalkacak

Ankaragücü’nü Dünya Kupası Arasından Sonra Neler Bekliyor?