in

ANKARAGÜCÜ BUGÜN BİR TRANSFERİ DAHA BİTİRİYOR

TFF 1. Lig ekiplerinden Ankaragücü’nde, Futbol Şube Sorumlusu Ercan Soydaş, forvet ve savunmada yaşanan sorunların belirlendiğini, o nedenle transfer etmeyi düşündükleri bir oyuncunun bugün Ankara geleceğini söyledi.

Transferde tek yetkinin yönetimde olduğunu belirten Ercan Soydaş, “İsimler belirlenip bize bildiriliyor. Yönetim de onay verince transfer yapılıyor. Kulübü karıştırmaya yönelik yalan dedikodular üretilmeye çalışılıyor. Algı operasyonu yapılmasın. Biz kulübün menfaatlerini düşünerek hareket ediyoruz” dedi.

Forvet ve savunmada yaşanan sorunu tespit ettiklerini belirten Soydaş, “Kehinde’nin yaptığı hareket ve sonrasındaki kırmızı kartın affedilir bir tarafı yok. Gereken neyse yapılacak. Savunmada da yaşanan aksaklıklar var. Onları da en kısa zamanda gidereceğiz. Bir transferimiz Ankara’ya gelecek. Bir de forvet transferimiz olacak” diye konuştu.

Mehmet Umut Nayır için de girişimlerinin devam ettiğini ifade eden Ercan Soydaş, “Osmanlıspor bir forvet daha aldı. Kulüp bu oyuncuyu bize vermeye sıcak bakıyor ancak oyuncu Süper Lig’de oynamak istediğini söylüyor. İkna edilirse gelecek. Gerekli çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Ankaragücü Futbol Şube Sorumlusu Ercan Soydaş özellikle sosyal medyada Ankaragücü ile ilgili çıkan haberlerde aceleci ve art niyetli davranıldığını belirterek, şunları söyledi:

“Maddi sıkıntılarımız devam ediyor. Hiç gelirimiz yok ama giderimiz geçen seneye göre ikiye üçe katladı. Destek çağrılarımız devam edecek. Bunu dilencilikle tanımlayanlar oluyor. Aksine bu bir mücadeledir, bu batmak üzere olan bir kulübü ayağa kaldırma çalışmalarıdır. Onun için sosyal medyadaki bilgi kirliliğine itibar etmeyelim. Kulübün resmi sitesi ve sosyal medya hesaplarında büyük yenilikler yapılacak. Hepsinin bir sırası var. Biraz zaman versinler. Birçok şeyle aynı anda uğraşıyoruz ve her şeyi aynı anda çözemiyoruz. Bu kulüp düzlüğe çıkana kadar biraz sıkıntı olacak. Ama ondan sonra da her şey güzel olacak.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RAMİL GULİYEV ZAGREB’TE BEŞİNCİ OLDU

ASAMOAH PAZARLIKLARI SÜRÜYOR