in

ANKARAGÜCÜ KALECİSİ ALTAY’A DEVLER TALİP

Korcan Çelikay’ın sakatlığının ardından devraldığı Ankaragücü kalesinde başarılı maçlar çıkaran Altay Bayındır’a, Süper Lig’in devleri Galatasaray ve Medipol Başakşehir talip oldu.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, menajerler aracılığıyla gelen teklifleri şu an için gündeme almalarının söz konusu olmadığını belirterek, “Korcan Çelikay tecrübesi ile Ankaragücü’nün bugünkü konumuna gelmesinde büyük pay sahibi oldu. Onun sakatlığında kaleyi devralan Altay da Korcan’ı aratmadı. Şampiyonluk için mücadele ediyoruz ve kadromuzda iki kaliteli kalecimizin bulunması bizim için büyük şans. Şu an için takımın ahegini bozmak istemiyoruz. Evet Galatasaray ve Medipol Başakşehir adına menajerlerden gelen teklifler var ama bu kişilere sezon sonu için randevu veriyoruz. İstediğimiz rakamı verirlerse sezon sonu transfere izin verebiliriz. Şu an için satacak futbolcumuz yok” dedi.

Şampiyonluk mücadelelerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın desteğinin çok önemli olduğunun altını çizen Yiğiner, şunları söyledi:

“Kendisiyle yaptığım görüşmede size müjdeli haberlerimiz var, dedi. Biliyorsunuz bundan önceki belediye başkanımızın 3 tane profesyonel takımı vardı. Hal böyle olunca diğerleri biraz yetim gibi kalıyordu. Şu an bu durum ortadan kalktı. Yeni  belediye başkanımızın Ankara sporuna, Ankaragücü’ne katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bize olumlu mesajlar verdi. Ümraniyespor maçında da tribünde olacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FENERBAHÇE’YE “KOL”DAN 47 MİLYON LİRA

DERBİDE SÜPER LİGİN EN DEĞERLİ İKİ EKİBİ KARŞILAŞACAK