in

ANKARAGÜCÜ'NDEN TARAFTARA ÇAĞRI

Ankaragücü, 2017-2018 sezonu TFF 1. Lig ilk haftasının açılış karşılaşmasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak olan müsabakanın bilet fiyatlarını açıkladı.

Ankaragücü Yönetim Kurulu, 11 Ağustos Cuma günü oynanacak olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşması öncesi passolig ve kombine kartlarının satış adetlerini de açıkladı.

Şu ana dek yaklaşık olarak 8 bin 240 adet passolig ve 764 adet kombine kartı satıldığı bilgisini veren sarı lacivertli yönetim, camianın beklentisine cevap verebilecek bir kadro oluşturmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarının altını çizerek açıklamanın devamında şu görüşlere yer verdi :

“Geçtiğimiz sezon birlik, beraberlik ve dayanışma içinde güzel bir sinerji oluşturarak, sezonu şampiyon olarak tamamlamayıp TFF 1’inci Lig’e çıktık. Elde edilen başarıda tüm taraftarlarımızın ve camiamızın da kuşkusuz büyük emekleri ve katkıları var. Yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala taraftarlarımızın ve camiamızın gurur duyacağı bir takım oluşturabilmek için yönetim kurulu olarak büyük fedakârlıklar içerisinde çalışarak güçlü ve yarışmacı bir takım kurma gayreti içerindeyiz. Yapılan tüm çalışmalar, geçmişten kalan borçların ödenebilmesi, transferin önündeki engellerin kaldırılabilmesi ve rahat bir sezon geçirebilmemiz için ciddi bir ekonomik kaynak gerekmektedir. Bu anlamda passolig ve kombine kartlarından elde edilecek gelir kulübümüzün yükünü bir nebzede olsa hafifletecektir. Gelinen noktada passolig ve kombine kartlarındaki satış rakamın düşük olması Ankaragücü camiası ve taraftarlarından beklenenin çok çok altında kalmıştır. Geçtiğimiz yıl özellikle son beş maçını kapalı gişe oynayan, Kayseri Erciyesspor deplasmanına 26.700 kişi ile giden Ankaragücü taraftarlarımızın gereken hassasiyeti gösterip, passolig ve kombine kartlarına gereken ilgiyi göstereceklerine inanıyor, yeni sezonda maçlarımızın Ankara 19 Mayıs Stadı’nda oynanacağını bir kez daha hatırlatıp, tüm taraftarlarımızı ve camiamızı büyük Ankaragücü ailesine yakışır rakamlara ulaşmak için passolig ve kombine kartlarını almaya davet ediyoruz.”

UYARI

Karşılaşmayı izlemek için 19 Mayıs Stadyumu’na gelecek olan taraftarların, Ankara İl Spor Güvenlik Kurulu’nun aldığı güvenlik tedbirleri nedeni ile sırt çantası, el çantası, valiz, poşet gibi hiçbir malzemenin stadyuma alınmayacağı DUYURULDU.

BİLET FİYATLARI

Kale Arkası (Gecekondu)    15 TL

Kale Arkası  (Saatli )            15 TL

Maraton                                  17,5 TL

Kapalı -A                                 20 TL

Kapalı- B                                 20 TL

Özel-A                                     75 TL

Özel-B                                     75 TL

VIP                                        100 TL

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği’nden Bir Transfer Daha

BURSASPOR PORTO’DAN AGU’YU KİRALADI