in

Arda Güler için Bir araya Geldiler

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve beraberindeki heyet, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u ziyaret etti.

Ziyarette,  Arda Güler’in bonservisindeki yüzde 20’lik pay için görüşme yapıldığı ifade edildi.

Arda Güler’in bonservisinin yüzde 80’ine sahip olan Fenerbahçe, yüzde 20’yi almak için Gençlerbirliği’ne 1.3 milyon euro teklif etti. Gençlerbirliği’nin bu teklifi kabul etmediği, görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

STADYUMDA GÖRÜŞTÜLER

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen görüşmede Gençlerbirliği Başkan Vekili Kubilay Güvenç, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cem Karakaşoğlu, Sosyal Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu, Fenerbahçe Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Mehmet Dereli, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Özgür Özaktaç da yer aldı.

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a arkasında adı ve soyadının yazılı olduğu 6 numaralı Gençlerbirliği’nin 100. yıl özel formasından takdim etti.

TFF BAŞKANI MEHMET BÜYÜKEKŞI’YE ZIYARET

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi ziyaret etti.

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi makamında ziyaret ederek spor yasası ve spor gündemiyle ilgili görüş alışverişinde bulundu. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen görüşmeye Gençlerbirliği Başkan Vekili Kubilay Güvenç, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cem Karakaşoğlu ve Sosyal Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu da katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş’a 10 numaralı milli takım formasını; Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ise TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye 27 numaralı Gençlerbirliği formasını takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü-Trabzonspor Maçı Kapalı Gişe

Ankaragücü Emre Kılınç’ın Bonservisi için Harekete Geçti