in

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a: “Seni bu seyirciyle göndereceğim”

Fenerbahçe Kulübü’nün eski başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında Ali Koç ve yönetim hakkında sert ifadeler kullanarak, ”Seni affetmem, bunu bil. Seni bu seyirciyle göndereceğim. Bak Ali Koç, sen Koç’luğunu bil.” ifadelerini kullandı.

Uzun zamandır süren sessizliğini bozarak basın toplantısı düzenleyen Aziz Yıldırım, bir daha aday olmayacağını söyledi.

Yıldırım’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

“Ali Koç bana yalancı diyor. Ben hayatımda yalan söylemedim. Yalan söyleseydim gidip hapis yatmazdım. Ben zona hastası olmuşum. Pantolonun kayışını çekemiyordum.

Seni affetmem, bunu bil. Seni bu seyirciyle göndereceğim. Bak Ali Koç, sen Koç’luğunu bil. Sen Vehbi Koç’un torunu, Rahmi Koç’un oğlusun. Sana gidip Darmstad’dan Serdar Dursun’u almak yakışmaz. Git Real Madrid’den Benzema’yı al. Fenerbahçe’nin geçmişinde kimler var. Anelka geldi. Daum’un sayesinde kulübede oturdu. Adam buradan gidip İngiltere’de neler yaptı?

Darmstadt’tan Serdar alıyorsan bırak başkanlığı, kim istiyorsa o yapsın. Para yok diyorsan bırak kardeşim. Parası olan gelir. Parası olmayan da gelir yapar. Para para diyorsun sende para çok. Paran olmasa kimse seni seçmez.

3 Temmuz önemli konu. 3 Temmuz’da önemli sıkıntılar yaşadık. 3 Temmuz’dan önce 8.5.2016 Mali Kurul Toplantısı için hazırlanan kitapçık. Bu mali kurulda Fenerbahçe’nin bütçesini 250 milyon Dolar’a bağlamışız. Bu bütçeyle işler yapacaktık. Kısmet olmadı. Biz 2011’de yanı 3 Temmuz’dan önce Murat Özaydınlı gelip, “Hisse senetleri 1.8 milyar dolar’ı buldu. Harka arz yapalım” dedi. “O zaman kulübe 250 milyon Dolar gelecek. 150 milyon Dolar’lık borcu ödeyelim. 100 milyon Dolar’ı da kasaya koyalım” demişti.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara BB’nin Ankaragücü’ne Desteği Sürüyor

Gençlerbirliği’nden Mansur Yavaş’a Ziyaret